Kristina Assarsson, olja på duk, blommande buske vid husvägg
46324
Slutpris380 SEK
Kerstin Lundberg-Stenberg, olja på duk, ensamt pileträd
46319
Slutpris840 SEK
Hans Ripa, olja på duk, "Skiss till grönsaksland"
46311
Slutpris280 SEK
Urica Hydman-Vallien, Kosta Boda, "Tulip", fat, skål och pokalglas
45577
Slutpris520 SEK
Fredrika Industri, Supertrim, Training Studio De Luxe, ribbstol/träningsredskap
45090
Slutpris500 SEK
Skruf, skål i tjockt glas med bubbelmönster
47581
Slutpris100 SEK
Båtratt i trä och mässing
47580
Båtratt i trä och mässing
Slutpris340 SEK
Nittsjö keramik, figurin, allmogemålad häst
47579
Slutpris100 SEK
Hyllinge Glasbruk, yterfoder i glas, 2st
47578
Slutpris100 SEK
Dalahästar, 10st
47571
Dalahästar, 10st
Slutpris640 SEK
Äldre tomtar i keramik, 10st
47577
Äldre tomtar i keramik, 10st
Slutpris240 SEK
Drake i konstmassa samt metall vingar
47576
Slutpris100 SEK
Plåtleksak, West Germany, apa som spelar positiv samt leksakspistol i metall, 1950-tal
47575
Slutpris580 SEK
Schuco, Germany, clown som spelar trumma, 1950-tal
47574
Slutpris440 SEK
US-Zone, Germany, billeksak i plåt, 1950-tal
47573
Slutpris160 SEK
Wüco, US-Zone, Germany, clown automobil i plåt
47572
Slutpris400 SEK
Lisa Larson, Gustavsberg, "Vov", colliehund i keramik
47570
Slutpris460 SEK
 Ertl, John Deere Skid-Steer Loader, 1:16, 1970-tal
47565
Slutpris200 SEK
Daniel Kessler, tryck, hundar, 2st
47569
Slutpris320 SEK
Lisa Larson, Gustavsberg, "Vov", bassetthund i keramik
47568
Slutpris420 SEK
Lisa Larson, Gustavsberg, "Kennel", afganhund i keramik
47567
Slutpris480 SEK
Ertl, John Deere traktor, 1:16, 1970-tal
47566
Slutpris440 SEK
Actionfigurer, Transformers, Hercules, Spiderman, Batman mm
47564
Slutpris120 SEK
Hasbro mm, actionfigurer, G.I Joe mm
47562
Slutpris340 SEK
Åkdyna / Agedyna, rölakan, Skytts / Oxie härad i Skåne, daterad 1938
47557
Slutpris520 SEK
Anita Nylund, Jie, Gantofta, "Vår lilla stad", "Frits Friska Fisk", sillburk med trälock
47559
Slutpris300 SEK
E. Jarup, Deco Helsingborg, sillburk med trälock
47558
Slutpris140 SEK
Skruf mm, vaser, 3st
47556
Skruf mm, vaser, 3st
Slutpris100 SEK
Tupp i glas, troligen Murano eller FM Ronneby
47555
Slutpris240 SEK
Erik Cederberg, olja på pannå, stilleben
47554
Slutpris1 000 SEK
Dalahästar, 3st
47553
Dalahästar, 3st
Slutpris220 SEK
Lladro, figurin, flicka med fågel
47552
Slutpris200 SEK
Distler,  US Zone, Germany, Packard plåtbil, urverksdrift,, 1950-tal
47551
Slutpris800 SEK
Storm Petersen, affisch, Tuborg Beer
47550
Slutpris420 SEK
Affisch, Tuborg Beer
47549
Affisch, Tuborg Beer
Slutpris620 SEK
Bonad, rölakan, Skytts / Oxie härad i Skåne, daterad 1938
47548
Slutpris500 SEK
Carl Fagerlund för Orrefors, takplafond i glas och mässing, 1960-tal
47543
Slutpris680 SEK
Superfly, filmaffisch/poster
47547
Superfly, filmaffisch/poster
Slutpris140 SEK
Gunnar Ander, Lindshammar, bordslampa i glas, 1900-talets andra hälft
47540
Slutpris940 SEK
Ljusstakar, mässing, malm och nysilver, 3st
47545
Slutpris100 SEK
Alken & Bengtsson, Georg Jensen, "Ribbon", ljusstake i stål
47544
Slutpris120 SEK
Bertil Vallien, Kosta Boda, "Rainbow", vas i glas samt Peter Strömgren, Snapphane Glasbruk, vas i glas
47542
Slutpris140 SEK
Margareta Hennix, Gustavsberg, potta med hjärtdekor
47541
Slutpris180 SEK
Träryggspärmar, 25st
47539
Träryggspärmar, 25st
Slutpris120 SEK
Magnus Ekbäck & Carl Öjerstam för Ikea, "Energi-Skal", bordslampor formgivna 2002, 1 par
47538
Slutpris440 SEK
Ritzenhoff snapsglas, 8st
47536
Ritzenhoff snapsglas, 8st
Slutpris140 SEK
Väskor, skärp och Swaddlies tex Marco Polo, Don Donna Trussardi Jeans, Longchamp, 6 delar
47537
Slutpris140 SEK
Scandia Present, brickor mm i gulmetall, 12 delar
47535
Slutpris180 SEK