46324
Kristina Assarsson, olja på duk, blommande buske vid husvägg
Slutpris380 SEK
46319
Kerstin Lundberg-Stenberg, olja på duk, ensamt pileträd
Slutpris840 SEK
46311
Hans Ripa, olja på duk, "Skiss till grönsaksland"
Slutpris280 SEK
45577
Urica Hydman-Vallien, Kosta Boda, "Tulip", fat, skål och pokalglas
Slutpris520 SEK
45090
Fredrika Industri, Supertrim, Training Studio De Luxe, ribbstol/träningsredskap
Slutpris500 SEK
47581
Skruf, skål i tjockt glas med bubbelmönster
Slutpris100 SEK
47580
Båtratt i trä och mässing
Slutpris340 SEK
47579
Nittsjö keramik, figurin, allmogemålad häst
Slutpris100 SEK
47578
Hyllinge Glasbruk, yterfoder i glas, 2st
Slutpris100 SEK
47571
Dalahästar, 10st
Slutpris640 SEK
47577
Äldre tomtar i keramik, 10st
Slutpris240 SEK
47576
Drake i konstmassa samt metall vingar
Slutpris100 SEK
47575
Plåtleksak, West Germany, apa som spelar positiv samt leksakspistol i metall, 1950-tal
Slutpris580 SEK
47574
Schuco, Germany, clown som spelar trumma, 1950-tal
Slutpris440 SEK
47573
US-Zone, Germany, billeksak i plåt, 1950-tal
Slutpris160 SEK
47572
Wüco, US-Zone, Germany, clown automobil i plåt
Slutpris400 SEK
47570
Lisa Larson, Gustavsberg, "Vov", colliehund i keramik
Slutpris460 SEK
47565
Ertl, John Deere Skid-Steer Loader, 1:16, 1970-tal
Slutpris200 SEK
47569
Daniel Kessler, tryck, hundar, 2st
Slutpris320 SEK
47568
Lisa Larson, Gustavsberg, "Vov", bassetthund i keramik
Slutpris420 SEK
47567
Lisa Larson, Gustavsberg, "Kennel", afganhund i keramik
Slutpris480 SEK
47566
Ertl, John Deere traktor, 1:16, 1970-tal
Slutpris440 SEK
47564
Actionfigurer, Transformers, Hercules, Spiderman, Batman mm
Slutpris120 SEK
47562
Hasbro mm, actionfigurer, G.I Joe mm
Slutpris340 SEK
47557
Åkdyna / Agedyna, rölakan, Skytts / Oxie härad i Skåne, daterad 1938
Slutpris520 SEK
47559
Anita Nylund, Jie, Gantofta, "Vår lilla stad", "Frits Friska Fisk", sillburk med trälock
Slutpris300 SEK
47558
E. Jarup, Deco Helsingborg, sillburk med trälock
Slutpris140 SEK
47556
Skruf mm, vaser, 3st
Slutpris100 SEK
47555
Tupp i glas, troligen Murano eller FM Ronneby
Slutpris240 SEK
47554
Erik Cederberg, olja på pannå, stilleben
Slutpris1 000 SEK
47553
Dalahästar, 3st
Slutpris220 SEK
47552
Lladro, figurin, flicka med fågel
Slutpris200 SEK
47551
Distler, US Zone, Germany, Packard plåtbil, urverksdrift,, 1950-tal
Slutpris800 SEK
47550
Storm Petersen, affisch, Tuborg Beer
Slutpris420 SEK
47549
Affisch, Tuborg Beer
Slutpris620 SEK
47548
Bonad, rölakan, Skytts / Oxie härad i Skåne, daterad 1938
Slutpris500 SEK
47543
Carl Fagerlund för Orrefors, takplafond i glas och mässing, 1960-tal
Slutpris680 SEK
47547
Superfly, filmaffisch/poster
Slutpris140 SEK
47540
Gunnar Ander, Lindshammar, bordslampa i glas, 1900-talets andra hälft
Slutpris940 SEK
47545
Ljusstakar, mässing, malm och nysilver, 3st
Slutpris100 SEK
47544
Alken & Bengtsson, Georg Jensen, "Ribbon", ljusstake i stål
Slutpris120 SEK
47542
Bertil Vallien, Kosta Boda, "Rainbow", vas i glas samt Peter Strömgren, Snapphane Glasbruk, vas i glas
Slutpris140 SEK
47541
Margareta Hennix, Gustavsberg, potta med hjärtdekor
Slutpris180 SEK
47539
Träryggspärmar, 25st
Slutpris120 SEK
47538
Magnus Ekbäck & Carl Öjerstam för Ikea, "Energi-Skal", bordslampor formgivna 2002, 1 par
Slutpris440 SEK
47536
Ritzenhoff snapsglas, 8st
Slutpris140 SEK
47537
Väskor, skärp och Swaddlies tex Marco Polo, Don Donna Trussardi Jeans, Longchamp, 6 delar
Slutpris140 SEK
47535
Scandia Present, brickor mm i gulmetall, 12 delar
Slutpris180 SEK