Konsolbord, halvmåneformat med stenskiva
47064
Slutpris340 SEK
Hilti betongborrar, 13st, begagnade och obegagnade
47071
Slutpris420 SEK
Melitec LED-Deckenfluter, golvlampa med 2 ljuskällor
47070
Slutpris100 SEK
Ikea, "Bekväm", ihopfällbar trappstege
47069
Slutpris140 SEK
Tavelstaffli i trä
47067
Tavelstaffli i trä
Slutpris140 SEK
String Populär, stringhylla med 3 hyllor
47059
Slutpris560 SEK
Högt sidobord med låda
47063
Högt sidobord med låda
Slutpris660 SEK
Makonde skulptur, Tanzania
47065
Makonde skulptur, Tanzania
Slutpris140 SEK
Piedestal, metall och glas
47062
Piedestal, metall och glas
Slutpris160 SEK
Sidobord, 1950-tal
47061
Sidobord, 1950-tal
Slutpris560 SEK
Flugbindarutrustning med tillbehör
47058
Slutpris340 SEK
Wilesco ångmaskin
47057
Wilesco ångmaskin
Slutpris100 SEK
Drickaflaskor med träfodral, Jeppssons Bryggeri Trälleborg samt Alstads Bryggeri
47056
Slutpris160 SEK
Borrstativ och pallbockar, 3 delar
47055
Slutpris140 SEK
Bodaforsverken AB, trappstege i aluminium, 5 strappsteg
47054
Slutpris340 SEK
Helmi Suova, Kupittaan Savi, Åbo, Finland, fat i keramik
47050
Slutpris180 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, "Tulip", fat i glas
47049
Slutpris140 SEK
Taklampa, mässing och glas, 6 ljuskällor
47048
Slutpris320 SEK
Stockamöllan, snickar -/hyvelbänk i svensk rödbok, 1900-talets andra hälft
47047
Slutpris1 250 SEK
Bjällerkrans, 1900-tal
47045
Bjällerkrans, 1900-tal
Slutpris440 SEK
Stiga Performance Indoor pingisbord
47046
Slutpris2 900 SEK
Vitrinskåp, troligen String, valnöt och glas
47044
Slutpris160 SEK
Marianne Rogland, akvarell, dalahästryttare med rim
47043
Slutpris100 SEK
Tidskrifter, Gazeta Antykwaryczna samt Art & Business
47042
Slutpris140 SEK
Skrin / kista, allmoge, daterad 1805
47041
Slutpris1 200 SEK
Giuseppe Gaetano Descalzi, efter, Chiavaristol i mässing, 1900-talets andra hälft
47040
Slutpris300 SEK
Skål och fat i terrakotta, 1700/180-tal
47034
Slutpris280 SEK
Kjell Engman, Kosta Boda, "Rhapsody", karaff och skål
47038
Slutpris120 SEK
Capsela, motorized land and water models, 3 satser
47036
Slutpris120 SEK
Kockums No5 våffeljärn i gjutjärn
47035
Slutpris180 SEK
Majorette, "Piste 3", bilbana
47033
Majorette, "Piste 3", bilbana
Slutpris100 SEK
Kinesisk träskulptur föreställande odödlige Shou Lao, 1900-talets andra hälft
47029
Slutpris840 SEK
Taklampor, metall och glas, 1960-tal, 2st
47030
Slutpris140 SEK
Britains, The Knights Sword - Lion Castle
47028
Slutpris120 SEK
Indiskt brickbord med mässingsskiva
47027
Slutpris380 SEK
Syskrin med innehåll
47026
Syskrin med innehåll
Slutpris220 SEK
Bubbelplast, 0,5x100m
47025
Bubbelplast, 0,5x100m
Slutpris340 SEK
Karmstål, betsat trä med bambudekor, 1800/1900-tal
47024
Slutpris100 SEK
Klotlampa, funkis, metall med stor opalin plastskärm
47023
Slutpris240 SEK
Velodyne SPL-1000 ULTRA BGE subwoofer
47022
Slutpris2 600 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
47021
Slutpris240 SEK
Solido, modellbilar, Mercedes, Bugatti, Ferrari, mm, 1:43, 11st
46999
Slutpris760 SEK
Bubbelplast, 0,5x100m
47019
Bubbelplast, 0,5x100m
Slutpris360 SEK
Skåp, målat och förgyllt trä, 1800/1900-tal
47020
Slutpris220 SEK
47018
Slutpris160 SEK
Bernard Buffet, tryck, clown
47016
Bernard Buffet, tryck, clown
Slutpris120 SEK
Fönsterlampor och vägglampor, 2 par
47014
Slutpris100 SEK
Bordslampor i alabaster, 3st
47015
Bordslampor i alabaster, 3st
Slutpris140 SEK