46622
Japanska träsnitt på rispapper, geishor och akrobater, Utagawa Kunisadau stil, 6st
Slutpris1 550 SEK
46629
Gerhard Karlmark, färglitografi, "Hattmodisten"
Slutpris140 SEK
46628
K. Werner, litografiskt tryck, engelsk rävjakt
Slutpris100 SEK
46627
Tavla, olja på duk, gatuförsäljare i Paris
Slutpris100 SEK
46625
PortoPower-sats (riktsats), för riktning av fordonsramar
Slutpris400 SEK
46626
Diverse tryckluftsverktyg och tillbehör
Slutpris160 SEK
46624
Skylt, "Vi rostskyddar med Tectyl"
Slutpris180 SEK
46623
Skulptur och bokstöd av kolvar från amerikansk femtiotals V8
Slutpris380 SEK
46621
Kay Bojesen, Denmark, hund/tax i teak, 1900-talets mitt
Slutpris3 300 SEK
46611
Grundig Hi-Fi Audiorama Cube 700, 1969-75, 1 par
Slutpris1 850 SEK
46620
Burago, 1928 Mercedes Benz SSK, 1:18
Slutpris140 SEK
46619
Richard Abraham Herder, Solingen, Germany, Bowie kniv, 1900-talets andra hälft
Slutpris520 SEK
46615
Pentti Sarpaneva, Finland, halsband i brons
Slutpris260 SEK
46618
Burago, 1957 Ferrari 250 Testa Rossa, 1:18
Slutpris200 SEK
46614
Diverse pipor, 16st
Slutpris1 800 SEK
46617
Scania servicepärm i metall samt klistermärken och tygmärke
Slutpris260 SEK
46616
Burago, 1932 Alfa Romeo 2300 Spider, 1:18
Slutpris120 SEK
46613
Marie Josephson, Helsingborg, olja på pannå, "Barnen i trädgården"
Slutpris100 SEK
46612
Fotogenlampa med matadorbrännare och majolikahus
Slutpris460 SEK
46609
Goebel, Hummel, figuriner, 4st
Slutpris440 SEK
46607
Corgi, Matchbox mm, leksaksbilar, 15st
Slutpris240 SEK
46606
Corgi, Matchbox mm, leksaksbilar, utryckningsfordon, 9st
Slutpris200 SEK
46605
Corgi, Matchbox mm, leksaksbilar, 12st
Slutpris380 SEK
46604
Zee, Britains, Lesney, motorcyklar, 4st
Slutpris160 SEK
45132
Damklockor, Eiger och Certina, 2st
Slutpris140 SEK
46602
Corgi #268, Batman på Batbike
Slutpris100 SEK
46596
Axel H. Johansson, olja på duk, tre segelskepp utanför kust
Slutpris220 SEK
46601
Scania-bilar, kaffemuggar, 5st
Slutpris100 SEK
45206
Klockor, Certina mm
Slutpris220 SEK
45133
Omega, 18k guld, damklocka
Slutpris2 100 SEK
46594
Commodore 64 spel, Mighty Bombjack, Line of Fire, Flimbos Quest, Star Wars mm
Slutpris520 SEK
46584
Anders Wallin, olja på pannå, fyllegubbar, 2st
Slutpris280 SEK
46593
Elvis Presley, tavla med Bradford Exchange samlartallrikar
Slutpris100 SEK
46592
Tavla, olja på duk, drickande munk
Slutpris120 SEK
46590
E. Leitizin, olja på duk, "Bruges"
Slutpris100 SEK
46589
Commodore 64 med tillbehör, Tac 2 mm
Slutpris820 SEK
46588
Edmé Bouchardon, efter, väggplakett i brons med barn i relief, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
46587
Bing & Gröndahl, "Blå måsen", kaffeservis, 41 delar
Slutpris620 SEK
46586
Höganäs, "Pärlband", kaffeservis, 38 delar
Slutpris100 SEK
46581
Monica Bratt, Reijmyre Glasbruk, flaska och ljusstakar i rött glas, 3 delar
Slutpris140 SEK
46585
Anders Wallin, olja på pannå, munk och logdans
Slutpris120 SEK
46580
Flavio Poli, Murano, Italy, fyrkantig glasvas, tricolor
Slutpris500 SEK
46583
Vävda band, allmoge/same, 4st
Slutpris100 SEK
46582
Junghans, bordsklocka i vitmetall och mässing
Slutpris300 SEK
46579
Monica Bratt, Reijmyre Glasbruk, kanna och vaser i rött glas, 3 delar
Slutpris160 SEK
46578
Elite Treys, England, bricka i plåt samt orange glasskål på fot
Slutpris100 SEK
46575
Per-Olof Ström, Alsterfors, vaser i glas, 1960-tal, 2st
Slutpris480 SEK
46577
Vaser i rött glas med insatser, 2st
Slutpris100 SEK