Japanska träsnitt på rispapper, geishor och akrobater, Utagawa Kunisadau stil, 6st
46622
Slutpris1 550 SEK
Gerhard Karlmark, färglitografi, "Hattmodisten"
46629
Slutpris140 SEK
K. Werner, litografiskt tryck, engelsk rävjakt
46628
Slutpris100 SEK
Tavla, olja på duk, gatuförsäljare i Paris
46627
Slutpris100 SEK
PortoPower-sats (riktsats), för riktning av fordonsramar
46625
Slutpris400 SEK
Diverse tryckluftsverktyg och tillbehör
46626
Slutpris160 SEK
Skylt, "Vi rostskyddar med Tectyl"
46624
Slutpris180 SEK
Skulptur och bokstöd av kolvar från amerikansk femtiotals V8
46623
Slutpris380 SEK
Kay Bojesen, Denmark, hund/tax i teak, 1900-talets mitt
46621
Slutpris3 300 SEK
Grundig Hi-Fi Audiorama Cube 700, 1969-75, 1 par
46611
Slutpris1 850 SEK
Burago, 1928 Mercedes Benz SSK, 1:18
46620
Slutpris140 SEK
Richard Abraham Herder, Solingen, Germany, Bowie kniv, 1900-talets andra hälft
46619
Slutpris520 SEK
Pentti Sarpaneva, Finland, halsband i brons
46615
Slutpris260 SEK
Burago, 1957 Ferrari 250 Testa Rossa, 1:18
46618
Slutpris200 SEK
Diverse pipor, 16st
46614
Diverse pipor, 16st
Slutpris1 800 SEK
Scania servicepärm i metall samt klistermärken och tygmärke
46617
Slutpris260 SEK
Burago, 1932 Alfa Romeo 2300 Spider, 1:18
46616
Slutpris120 SEK
Marie Josephson, Helsingborg, olja på pannå, "Barnen i trädgården"
46613
Slutpris100 SEK
Fotogenlampa med matadorbrännare och majolikahus
46612
Slutpris460 SEK
Goebel, Hummel, figuriner, 4st
46609
Slutpris440 SEK
Corgi, Matchbox mm, leksaksbilar, 15st
46607
Slutpris240 SEK
Corgi, Matchbox mm, leksaksbilar, utryckningsfordon, 9st
46606
Slutpris200 SEK
Corgi, Matchbox mm, leksaksbilar, 12st
46605
Slutpris380 SEK
Zee, Britains, Lesney, motorcyklar, 4st
46604
Slutpris160 SEK
Damklockor, Eiger och Certina, 2st
45132
Slutpris140 SEK
Corgi #268, Batman på Batbike
46602
Corgi #268, Batman på Batbike
Slutpris100 SEK
Axel H. Johansson, olja på duk, tre segelskepp utanför kust
46596
Slutpris220 SEK
Scania-bilar, kaffemuggar, 5st
46601
Slutpris100 SEK
Klockor, Certina mm
45206
Klockor, Certina mm
Slutpris220 SEK
Omega, 18k guld, damklocka
45133
Omega, 18k guld, damklocka
Slutpris2 100 SEK
Commodore 64 spel, Mighty Bombjack, Line of Fire, Flimbos Quest, Star Wars mm
46594
Slutpris520 SEK
Anders Wallin, olja på pannå, fyllegubbar, 2st
46584
Slutpris280 SEK
Elvis Presley, tavla med Bradford Exchange samlartallrikar
46593
Slutpris100 SEK
Tavla, olja på duk, drickande munk
46592
Slutpris120 SEK
E. Leitizin, olja på duk, "Bruges"
46590
Slutpris100 SEK
Commodore 64 med tillbehör, Tac 2 mm
46589
Slutpris820 SEK
Edmé Bouchardon, efter, väggplakett i brons med barn i relief, 1900-talets första hälft
46588
Slutpris100 SEK
Bing & Gröndahl, "Blå måsen", kaffeservis, 41 delar
46587
Slutpris620 SEK
Höganäs, "Pärlband", kaffeservis, 38 delar
46586
Slutpris100 SEK
Monica Bratt, Reijmyre Glasbruk, flaska och ljusstakar i rött glas, 3 delar
46581
Slutpris140 SEK
Anders Wallin, olja på pannå, munk och logdans
46585
Slutpris120 SEK
Flavio Poli, Murano, Italy, fyrkantig glasvas, tricolor
46580
Slutpris500 SEK
Vävda band, allmoge/same, 4st
46583
Vävda band, allmoge/same, 4st
Slutpris100 SEK
Junghans, bordsklocka i vitmetall och mässing
46582
Slutpris300 SEK
Monica Bratt, Reijmyre Glasbruk, kanna och vaser i rött glas, 3 delar
46579
Slutpris160 SEK
Elite Treys, England, bricka i plåt samt orange glasskål på fot
46578
Slutpris100 SEK
Per-Olof Ström, Alsterfors, vaser i glas, 1960-tal, 2st
46575
Slutpris480 SEK
Vaser i rött glas med insatser, 2st
46577
Slutpris100 SEK