Per-Olof Ström, Alsterfors, vaser i glas, 1960-tal, 2st
46575
Slutpris480 SEK
Äldre megafon, teak med läderband och Mymex mikrofon
46576
Slutpris200 SEK
Tamara Aladin, Riihimäen Lasi, "Cleopatra" och "Carmen", vaser i glas
46574
Slutpris340 SEK
Parkeringsmätare, "Duncan meter", 1900-talets andra hälft.
46552
Slutpris1 150 SEK
Helena Tynell, Riihimäen Lasi, "Piironki (The Bureau)", vaser i glas
46573
Slutpris580 SEK
Otto Bauer, Kastrup/Holmegaard, vas i glas, 1960/70-tal
46572
Slutpris340 SEK
Ljusstakar, gustavianska, bemålat trä, 17/1800-tal
46571
Slutpris560 SEK
Gustav Rudberg, litografi, hus vid klippkust
46568
Slutpris200 SEK
Tavla, olja på pannå, komposition
46567
Slutpris100 SEK
Tavla, olja på duk, björkstam
46566
Tavla, olja på duk, björkstam
Slutpris100 SEK
Tavla, olja på duk, gård med mölla
46565
Slutpris120 SEK
Jan Afzeluis, litografi, blåsippor i vas
46564
Slutpris100 SEK
Gunnar Jonn, olja på duk, båthus
46562
Slutpris940 SEK
Gustav Arne, litografi, gård på slätt
46561
Slutpris180 SEK
Niels Borch, olja på duk, vinterstrand
46560
Slutpris120 SEK
Herdis Gelardi, olja på duk, stadsport
46559
Slutpris100 SEK
Teskedar i silver, 12st
46558
Teskedar i silver, 12st
Slutpris420 SEK
Bertil Vallien, Kosta Boda, “Satellite”, flaskvas i glas
46557
Slutpris420 SEK
Silverskedar, Norge, 12st
46556
Silverskedar, Norge, 12st
Slutpris440 SEK
Ångtvätt med tillbehör
46555
Ångtvätt med tillbehör
Slutpris200 SEK
Jäsningshinkar, 25 liter med tillbehör, 2st
46554
Slutpris100 SEK
Filmposter, Pulp Fiction
45622
Filmposter, Pulp Fiction
Slutpris100 SEK
Dux Grammofonarkiv, skivställ, 1900-talets mitt
46551
Slutpris260 SEK
Volvo,  reserv bensindunk
46550
Volvo, reserv bensindunk
Slutpris180 SEK
Träryggspärmar, 60mm, Jopa mm, 25st
46549
Slutpris180 SEK
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Önnarp"
46548
Slutpris700 SEK
Trälåda, Svenska Sockerbolaget AB, FK Bitsocker 30kg
46547
Slutpris320 SEK
Cotech Angle Polisher
46546
Cotech Angle Polisher
Slutpris220 SEK
Blomsterkruka i mässing/koppar, 1900-talets första hälft
45558
Slutpris520 SEK
Herpa, modell lastbilar, TNT, Kopparbergs, Heisterkamp, Lannutti mm, 1:87, 8st
46540
Slutpris480 SEK
Kal Equip, Advanced Timing Analyzer model 4071 mm
46544
Slutpris100 SEK
AWM Automodelle, DHL lastbilar, 1:87, 14st
46534
Slutpris860 SEK
Golgbollar och peggar, Wilson, Titleist, Top-Flite, Pinnacle mm
46543
Slutpris260 SEK
Skuvmejselset, skuv mm
46542
Skuvmejselset, skuv mm
Slutpris200 SEK
AB Dentatus, Artikulator typ ARH, protesutrustning för tandläkare
46541
Slutpris100 SEK
Afrikanska trummor, trä och skinn, 1900-tal, 2st
46539
Slutpris260 SEK
Elefantpiedestal i keramik
46536
Elefantpiedestal i keramik
Slutpris360 SEK
Busch, modellbilar, amerikanska utryckningsfordon, 1:87, 17st
46537
Slutpris580 SEK
Kayoba gasspis samt däckpump
46535
Kayoba gasspis samt däckpump
Slutpris240 SEK
Mässingsföremål, troligen Ystad Metall, 3 delar
46532
Slutpris120 SEK
Tapio Wirkkala, Iittala, "Aslak", ölglas, 8st
46517
Slutpris960 SEK
Mässingsföremål, troligen Ystad Metall, 4 delar
46533
Slutpris100 SEK
Georg Jensen, sedelklämma samt ljuslyktor i stål, 5 delar
46528
Slutpris320 SEK
Fat på fot, gjutjärn och zink med klassisk dekor, 1800-tal
46531
Slutpris220 SEK
Nao, Casades, figuriner, 3st
46530
Nao, Casades, figuriner, 3st
Slutpris160 SEK
Lladro, figuriner, 2st
46529
Lladro, figuriner, 2st
Slutpris160 SEK
Kopparkärl på 3 ben, 17/1800-tal
46527
Slutpris740 SEK
Arabia, "Arctica", kaffe/te servis, 39 delar
46525
Slutpris260 SEK