Lladro, Nao, figuriner, 3st
45580
Lladro, Nao, figuriner, 3st
Slutpris140 SEK
Rosenthal, "Chippendale", "Moliere" mm, 4 delar
45579
Slutpris440 SEK
Silverskedar, 12st
45578
Silverskedar, 12st
Slutpris440 SEK
Marianne Westman, Rörstrand, "Mon Amie", kaffeservis, 13 delar
45576
Slutpris780 SEK
Pusselleksaker i Rubiks kub-stil, 9st
45575
Slutpris240 SEK
Filmisar, samlarkort, James Dean, Marilyn Monroe, Elvis, mm
45572
Slutpris840 SEK
Tuta, signalhorn i mässing
45573
Tuta, signalhorn i mässing
Slutpris180 SEK
Småtomtar i keramik, 1900-talets första häft, 13st
45569
Slutpris580 SEK
Trädgårdstomte med lykta, gjuten spraylackerad plast
45571
Slutpris280 SEK
Korgar, 4st
45570
Korgar, 4st
Slutpris400 SEK
Pallar, gul sits upphållen av 2 elefanter i glasfiber, 2st
45565
Slutpris960 SEK
Original Will, "Bugelspanner (Bygelspännare)", luftgevär, 1940-tal
45568
Slutpris1 200 SEK
Marknadsmonter
45566
Marknadsmonter
Slutpris120 SEK
Erik Persson, Höganäs, krus 12 liter
45564
Slutpris280 SEK
Mustang 617 Sport moped med Zündapps 2-växlade motor, 1978
44445
Slutpris9 800 SEK
Blomsterkruka i mässing, 1900-talets första hälft
45556
Slutpris520 SEK
Mea Souris, Down Under Pots, Tasmania, blomkrukor, 2st
45563
Slutpris260 SEK
Revolt S, soptunna i zink, industri, 1900-tal
45562
Slutpris540 SEK
Apoteksflaskor från lanthandel, 7st
45559
Slutpris300 SEK
Taklampa, dekorerat opalglas med topp av metall och filigrankant, 1940/50-tal
45560
Slutpris340 SEK
Apoteksflaskor från lanthandel, 8st
45555
Slutpris460 SEK
Julkrukor med tomte, 2st
45557
Julkrukor med tomte, 2st
Slutpris120 SEK
Luminarc, France, glasservis med tomte/juldekor, 34 delar
45553
Slutpris220 SEK
Rörstrand, "Jenny Nyström", julkaffeservis, 43 delar
45552
Slutpris320 SEK
Guldring med 3 diamanter, 18k vitt guld
44254
Slutpris1 900 SEK
Monarped Örnen moped med pilot motor, 1954
44452
Slutpris4 200 SEK
Mazetti, emaljerad reklamskylt, 1910/20-tal
45551
Slutpris2 200 SEK
Träskrin med låda, dekor av bondgårdsdjur, 1800-tal
44508
Slutpris440 SEK
Bryggeri Aktiebolaget Trelleborg, bryggerilåda för 50 ölflaskor, 18/1900-tal
44405
Slutpris260 SEK
Viking Special skokräm, butiksställ i trä, 1940-tal
44407
Slutpris160 SEK
Karin Björquist, Gustavsberg, "Tea Röd", teservis, 16 delar
44498
Slutpris740 SEK
Gustavsberg, "Amor", djupa tallrikar, 11st
45542
Slutpris100 SEK
Gustavsberg, "Opak", servis, 27 delar
45541
Slutpris100 SEK
Gustavsberg, "Opak", soppterrin, fat mm, 8 delar
45540
Slutpris100 SEK
45539
Slutpris100 SEK
Gustavsberg, "Opak", kaffe och teservis, 57 delar
45538
Slutpris100 SEK
Tvättkanna med fat, keramik med floral dekor
45536
Slutpris140 SEK
45537
Slutpris100 SEK
Johnson Bros. England, "Holland", servis, flytande blått lökmönster i flintgods, 1900-tal
45535
Slutpris1 050 SEK
Bassano, Italy, kruka på piedestal i keramik
45534
Slutpris220 SEK
Heissner, W.Germany, tomte med lykta i lergods
45533
Slutpris240 SEK
Lars Hellsten, Orrefors, "Corona", skålar i glas, 2st
45532
Slutpris100 SEK
Trägubbe, snidad, sneglande präst med bibel
45529
Slutpris400 SEK
Argentor, Denmark, ljusstakar i brons, 2st
45530
Slutpris160 SEK
Armband i silver, jugend
45528
Armband i silver, jugend
Slutpris320 SEK
Bertil Vallien, Kosta Boda, "Meteor", fat på liten fot
45526
Slutpris300 SEK
Smyckeskrin med speldosa, khatam kari stil
45525
Slutpris220 SEK
Altarljusstake i mässing, 1900-tal
45524
Slutpris320 SEK