Odette Petit-Jean, litografi, komposition av fåglar
44580
Slutpris180 SEK
Stig Wernheden, olja på duk, bergslandskap
44579
Slutpris520 SEK
Ove Olson, olja på duk, jollar på strand
44578
Slutpris200 SEK
Åke Arenhill, litografi, landskap med trafikskylt
44577
Slutpris100 SEK
Olle Frankzén, litografi, hängande nyckel
44575
Slutpris120 SEK
Bengt Winberg, litografi, skeppsvrak på strand
44576
Slutpris100 SEK
J.Welin, olja på pannå, kvinna med get
44573
Slutpris140 SEK
Gideon Isaksson, olja på duk, Mallorca motiv
44569
Slutpris100 SEK
Arne Aspelin, olja på duk, bebyggelse på kulle
44572
Slutpris100 SEK
Franco Pongolini, olja på duk, hästar
44571
Slutpris160 SEK
Edmund Blair Leighton, äldre tryck, "The Question"
44566
Slutpris300 SEK
Jan Dragou, olja på duk, "Yvonne"
44570
Slutpris100 SEK
Gustav Rudberg, litografi, båt vid fiskeläge
44568
Slutpris160 SEK
Bengt Hillgrund, olja på duk, Mynton, Sydfrankrike
44559
Slutpris520 SEK
Josef Plank, tryck, naken kvinna
44565
Slutpris280 SEK
Ulf Onsberg, litografi, komposition
44563
Slutpris360 SEK
Nils Söderberg, olja på pannå, kalhygge
44562
Slutpris120 SEK
Mickey Mouse affisch
44560
Mickey Mouse affisch
Slutpris220 SEK
LP-skivor, blandat, 36st, Elvis Presley, Johnny Cash Manfred mann, Beach Boys mm
44557
Slutpris420 SEK
E.Bengtsson, olja på duk, fiskehamn med båtar
44556
Slutpris120 SEK
Bengt Hillgrund, olja på duk, fiskare som lagar nät
44554
Slutpris300 SEK
LP-skivor mm, blandat 84st, Saga, Marillion, Pink Floyd, Iggy Pop, Ramones, Nektar, Uriah Heep, Deep Prple mm
44552
Slutpris3 300 SEK
LP-skivor mm, blandat 72st, Prince, Dire Straits, April Wine, Michael Jackson, Thin Lizzy, Lou Reed mm
44551
Slutpris2 500 SEK
Vapenrock m/1939 med ridbyxor och kappa
44551
Slutpris180 SEK
Fiskservis i glas, 11 delar
44550
Fiskservis i glas, 11 delar
Slutpris220 SEK
Bertil Vallien, Kosta Boda, vas i glas
44549
Slutpris320 SEK
Olle Alberius, Orrefors, skål i kristall
44547
Slutpris100 SEK
Oiva Toikka, Iittala, Nuutajärvi, "Kastehelmi", kakfat
44546
Slutpris280 SEK
Kaj Franck, Iittala, Finel, emaljerad skål med juldekor
44545
Slutpris220 SEK
Bison i trä
44544
Bison i trä
Slutpris100 SEK
Bricka i nysilver med druvdekor
44543
Slutpris100 SEK
Dragon i trä
44542
Dragon i trä
Slutpris720 SEK
Clarencegården, Båstad, kuddar och filtar i fuskpäls
44540
Slutpris420 SEK
Jochen Jobs, bonad, "Rostavla", 1900-talets andra hälft
44534
Slutpris140 SEK
Izen IBE-AB005ER, toalettdusch, obegagnad
44537
Slutpris520 SEK
Leif Kihlström, "Lyra-4", adventsljusstake i trä
44539
Slutpris140 SEK
Erika Lagerbielke, Orrefors, "Orientis" ur serien De fyra väderstrecken, vas i glas
44538
Slutpris1 350 SEK
Abba, The Photo Book, 2014
44536
Abba, The Photo Book, 2014
Slutpris100 SEK
AKG D3800 mikrofon samt 7,5m kabel
44532
Slutpris200 SEK
Ingegerd Silow, rölakan, "Skåne", 1900-talets andra hälft
44533
Slutpris560 SEK
Frimärken, postfriskt, Första dags brev mm
44531
Slutpris120 SEK
Burago, 1954 Mercedes 300 SL, 1:18
44530
Slutpris240 SEK
Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, klyftfat med klyftassiett
44528
Slutpris380 SEK
Inger Falkenberg Keramik, krus med lock, dekor Bjärsjölagård
44529
Slutpris100 SEK
Konstglas, Vetlanda, vas i glas
44527
Slutpris120 SEK
Erika Lagerbielke, Orrefors, "Borealis" ur serien De fyra väderstrecken, vas i glas
44526
Slutpris1 350 SEK
Dahlstedt & Svensson, Stockholm, stinslykta, 1900-taleta första hälft
44523
Slutpris420 SEK
Byggnader till modelljärnväg, Ford Motor Company mm
44514
Slutpris340 SEK