44580
Odette Petit-Jean, litografi, komposition av fåglar
Slutpris180 SEK
44579
Stig Wernheden, olja på duk, bergslandskap
Slutpris520 SEK
44578
Ove Olson, olja på duk, jollar på strand
Slutpris200 SEK
44577
Åke Arenhill, litografi, landskap med trafikskylt
Slutpris100 SEK
44575
Olle Frankzén, litografi, hängande nyckel
Slutpris120 SEK
44576
Bengt Winberg, litografi, skeppsvrak på strand
Slutpris100 SEK
44573
J.Welin, olja på pannå, kvinna med get
Slutpris140 SEK
44569
Gideon Isaksson, olja på duk, Mallorca motiv
Slutpris100 SEK
44572
Arne Aspelin, olja på duk, bebyggelse på kulle
Slutpris100 SEK
44571
Franco Pongolini, olja på duk, hästar
Slutpris160 SEK
44566
Edmund Blair Leighton, äldre tryck, "The Question"
Slutpris300 SEK
44570
Jan Dragou, olja på duk, "Yvonne"
Slutpris100 SEK
44568
Gustav Rudberg, litografi, båt vid fiskeläge
Slutpris160 SEK
44559
Bengt Hillgrund, olja på duk, Mynton, Sydfrankrike
Slutpris520 SEK
44565
Josef Plank, tryck, naken kvinna
Slutpris280 SEK
44563
Ulf Onsberg, litografi, komposition
Slutpris360 SEK
44562
Nils Söderberg, olja på pannå, kalhygge
Slutpris120 SEK
44560
Mickey Mouse affisch
Slutpris220 SEK
44557
LP-skivor, blandat, 36st, Elvis Presley, Johnny Cash Manfred mann, Beach Boys mm
Slutpris420 SEK
44556
E.Bengtsson, olja på duk, fiskehamn med båtar
Slutpris120 SEK
44554
Bengt Hillgrund, olja på duk, fiskare som lagar nät
Slutpris300 SEK
44552
LP-skivor mm, blandat 84st, Saga, Marillion, Pink Floyd, Iggy Pop, Ramones, Nektar, Uriah Heep, Deep Prple mm
Slutpris3 300 SEK
44551
LP-skivor mm, blandat 72st, Prince, Dire Straits, April Wine, Michael Jackson, Thin Lizzy, Lou Reed mm
Slutpris2 500 SEK
44551
Vapenrock m/1939 med ridbyxor och kappa
Slutpris180 SEK
44550
Fiskservis i glas, 11 delar
Slutpris220 SEK
44549
Bertil Vallien, Kosta Boda, vas i glas
Slutpris320 SEK
44547
Olle Alberius, Orrefors, skål i kristall
Slutpris100 SEK
44546
Oiva Toikka, Iittala, Nuutajärvi, "Kastehelmi", kakfat
Slutpris280 SEK
44545
Kaj Franck, Iittala, Finel, emaljerad skål med juldekor
Slutpris220 SEK
44544
Bison i trä
Slutpris100 SEK
44543
Bricka i nysilver med druvdekor
Slutpris100 SEK
44542
Dragon i trä
Slutpris720 SEK
44540
Clarencegården, Båstad, kuddar och filtar i fuskpäls
Slutpris420 SEK
44534
Jochen Jobs, bonad, "Rostavla", 1900-talets andra hälft
Slutpris140 SEK
44537
Izen IBE-AB005ER, toalettdusch, obegagnad
Slutpris520 SEK
44539
Leif Kihlström, "Lyra-4", adventsljusstake i trä
Slutpris140 SEK
44538
Erika Lagerbielke, Orrefors, "Orientis" ur serien De fyra väderstrecken, vas i glas
Slutpris1 350 SEK
44536
Abba, The Photo Book, 2014
Slutpris100 SEK
44532
AKG D3800 mikrofon samt 7,5m kabel
Slutpris200 SEK
44533
Ingegerd Silow, rölakan, "Skåne", 1900-talets andra hälft
Slutpris560 SEK
44531
Frimärken, postfriskt, Första dags brev mm
Slutpris120 SEK
44530
Burago, 1954 Mercedes 300 SL, 1:18
Slutpris240 SEK
44528
Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, klyftfat med klyftassiett
Slutpris380 SEK
44529
Inger Falkenberg Keramik, krus med lock, dekor Bjärsjölagård
Slutpris100 SEK
44527
Konstglas, Vetlanda, vas i glas
Slutpris120 SEK
44526
Erika Lagerbielke, Orrefors, "Borealis" ur serien De fyra väderstrecken, vas i glas
Slutpris1 350 SEK
44523
Dahlstedt & Svensson, Stockholm, stinslykta, 1900-taleta första hälft
Slutpris420 SEK
44514
Byggnader till modelljärnväg, Ford Motor Company mm
Slutpris340 SEK