46611
Grundig Hi-Fi Audiorama Cube 700, 1969-75, 1 par
Slutpris1 850 SEK
46619
Richard Abraham Herder, Solingen, Germany, Bowie kniv, 1900-talets andra hälft
Slutpris520 SEK
46615
Pentti Sarpaneva, Finland, halsband i brons
Slutpris260 SEK
46618
Burago, 1957 Ferrari 250 Testa Rossa, 1:18
Slutpris200 SEK
46614
Diverse pipor, 16st
Slutpris1 800 SEK
46617
Scania servicepärm i metall samt klistermärken och tygmärke
Slutpris260 SEK
46616
Burago, 1932 Alfa Romeo 2300 Spider, 1:18
Slutpris120 SEK
46613
Marie Josephson, Helsingborg, olja på pannå, "Barnen i trädgården"
Slutpris100 SEK
46612
Fotogenlampa med matadorbrännare och majolikahus
Slutpris460 SEK
46609
Goebel, Hummel, figuriner, 4st
Slutpris440 SEK
46607
Corgi, Matchbox mm, leksaksbilar, 15st
Slutpris240 SEK
46606
Corgi, Matchbox mm, leksaksbilar, utryckningsfordon, 9st
Slutpris200 SEK
46605
Corgi, Matchbox mm, leksaksbilar, 12st
Slutpris380 SEK
46604
Zee, Britains, Lesney, motorcyklar, 4st
Slutpris160 SEK
45132
Damklockor, Eiger och Certina, 2st
Slutpris140 SEK
46602
Corgi #268, Batman på Batbike
Slutpris100 SEK
46596
Axel H. Johansson, olja på duk, tre segelskepp utanför kust
Slutpris220 SEK
46601
Scania-bilar, kaffemuggar, 5st
Slutpris100 SEK
45206
Klockor, Certina mm
Slutpris220 SEK
45133
Omega, 18k guld, damklocka
Slutpris2 100 SEK
46594
Commodore 64 spel, Mighty Bombjack, Line of Fire, Flimbos Quest, Star Wars mm
Slutpris520 SEK
46584
Anders Wallin, olja på pannå, fyllegubbar, 2st
Slutpris280 SEK
46593
Elvis Presley, tavla med Bradford Exchange samlartallrikar
Slutpris100 SEK
46592
Tavla, olja på duk, drickande munk
Slutpris120 SEK
46590
E. Leitizin, olja på duk, "Bruges"
Slutpris100 SEK
46589
Commodore 64 med tillbehör, Tac 2 mm
Slutpris820 SEK
46588
Edmé Bouchardon, efter, väggplakett i brons med barn i relief, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
46587
Bing & Gröndahl, "Blå måsen", kaffeservis, 41 delar
Slutpris620 SEK
46586
Höganäs, "Pärlband", kaffeservis, 38 delar
Slutpris100 SEK
46581
Monica Bratt, Reijmyre Glasbruk, flaska och ljusstakar i rött glas, 3 delar
Slutpris140 SEK
46585
Anders Wallin, olja på pannå, munk och logdans
Slutpris120 SEK
46580
Flavio Poli, Murano, Italy, fyrkantig glasvas, tricolor
Slutpris500 SEK
46583
Vävda band, allmoge/same, 4st
Slutpris100 SEK
46582
Junghans, bordsklocka i vitmetall och mässing
Slutpris300 SEK
46579
Monica Bratt, Reijmyre Glasbruk, kanna och vaser i rött glas, 3 delar
Slutpris160 SEK
46578
Elite Treys, England, bricka i plåt samt orange glasskål på fot
Slutpris100 SEK
46575
Per-Olof Ström, Alsterfors, vaser i glas, 1960-tal, 2st
Slutpris480 SEK
46577
Vaser i rött glas med insatser, 2st
Slutpris100 SEK
46576
Äldre megafon, teak med läderband och Mymex mikrofon
Slutpris200 SEK
46574
Tamara Aladin, Riihimäen Lasi, "Cleopatra" och "Carmen", vaser i glas
Slutpris340 SEK
46552
Parkeringsmätare, "Duncan meter", 1900-talets andra hälft.
Slutpris1 150 SEK
46573
Helena Tynell, Riihimäen Lasi, "Piironki (The Bureau)", vaser i glas
Slutpris580 SEK
46572
Otto Bauer, Kastrup/Holmegaard, vas i glas, 1960/70-tal
Slutpris340 SEK
46571
Ljusstakar, gustavianska, bemålat trä, 17/1800-tal
Slutpris560 SEK
46568
Gustav Rudberg, litografi, hus vid klippkust
Slutpris200 SEK
46567
Tavla, olja på pannå, komposition
Slutpris100 SEK
46566
Tavla, olja på duk, björkstam
Slutpris100 SEK
46565
Tavla, olja på duk, gård med mölla
Slutpris120 SEK