44122
Bodo von Campenhausen, reproduktion, Ystad
Slutpris100 SEK
44121
Åke Arenhill, litografi, komposition
Slutpris120 SEK
44120
Tavla, litografi, "Tensity"
Slutpris140 SEK
42426
Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, "Ellysett", taklampa och vägglampa i spån
Slutpris200 SEK
44117
Tavlor, litografier, svenska uniforms modeller, 1800-tal, 3st
Slutpris160 SEK
44116
Slutpris160 SEK
44115
Slutpris200 SEK
44114
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Havgård"
Slutpris5 200 SEK
44113
Julius Mankell, "Anteckningar rörande Svenska Regementers Historia" samt Gustavsberg, tallrikar med militär dekor 11st, 1860-tal
Slutpris340 SEK
44111
Tavla, diplom av Föreningen för Skidlöpningens främjande i Sverige
Slutpris100 SEK
44110
Olle Svanlund, litografi, komposition av kvinna
Slutpris120 SEK
44109
Karl Gösta Nilsson, olja på duk, "Själarnas torg"
Slutpris240 SEK
44106
Scheurich, W.Germany, golvvas i keramik
Slutpris240 SEK
43057
Kinesisk rund matta
Slutpris720 SEK
37823
Junghans väggklocka, porslintavla, 1940/50-tal
Slutpris100 SEK
43063
Arabia, Mumin mugg, "Misan", 2020-
Slutpris220 SEK
43064
Arabia, Mumin mugg, "Tooticki", 2016-
Slutpris200 SEK
44099
Monica Backström, Kosta Boda, vas i glas
Slutpris420 SEK
44098
Schaubach Kunst, Aristocrat mm, figuriner, 3st
Slutpris120 SEK
44097
Trädgårdsprydnad, rosa flamingo
Slutpris240 SEK
44096
Murano, Italy, vas i glas
Slutpris100 SEK
44095
Eda Glasbruk, "Amerika", skål av orange lysterglas, 1920-tal
Slutpris100 SEK
44094
Eva Englund, Målerås, "Malachite", skål i glas
Slutpris120 SEK
44093
Tomtekruka och skål i terrakotta mm
Slutpris100 SEK
44092
Kinesiska små vaser, 3st
Slutpris100 SEK
44091
Åfors vinglas, Trelleborgs Glasindustri remmare mm, 10 delar
Slutpris120 SEK
42595
ABU Garcia, spöställ i metall för butiksexponering
Slutpris140 SEK
42608
Stiga, luftgevär
Slutpris320 SEK
44087
Ottoman i Charles Eames stil
Slutpris300 SEK
44088
Vivog, France, hundvårdsbord
Slutpris300 SEK
44086
Aneta, "T24", golvlampa, 1960-tal
Slutpris1 100 SEK
44085
Bohemia Royal Ivory, teservis, 22 delar
Slutpris100 SEK
44084
Duka, "Gustaf", teservis i benporslin, 8 delar
Slutpris100 SEK
44082
Ericsson, "Ericofon (Kobra)", telefon
Slutpris100 SEK
44081
Träleksaker, Brio, Melissa & Doug mm
Slutpris100 SEK
44080
Eve Margarin samt Dido lyc tvål, reklamplansch, 1940-tal
Slutpris100 SEK
44079
Modetjänst, Stockholm, reklamplansch, 1945
Slutpris100 SEK
44078
Planscher, Allsång på Skansen och Valborgsmässoafton på Skansen, 1940-tal, 2st
Slutpris100 SEK
44075
Friedrich Deckel-Munchen Compur, bälgkamera, 1920-tal
Slutpris100 SEK
44074
Blaupunkt AutoRadio Frankfurt bilradio
Slutpris240 SEK
44070
Buddhistisk tempelhjort i mässing, Thailand, Sarreid-stil, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
44073
Taklampa, mässing och prismor
Slutpris140 SEK
44072
Taklampa, Tiffany-stil, metall och glas
Slutpris260 SEK
44071
Hänglampa, Tiffany-stil, metall och glas
Slutpris180 SEK
44069
Dell Latitude E6420 laptop
Slutpris240 SEK
44068
SteelSeries Apex 7 TKL Gaming Keyboard, mechanical switches
Slutpris260 SEK
44067
Apple Airport time capsule 802.11ac 2TB
Slutpris420 SEK
44066
Netgear R6300 smart WIFI router samt Netgear WN3500RP Dual band WIFI extender
Slutpris220 SEK