Bodo von Campenhausen, reproduktion, Ystad
44122
Slutpris100 SEK
Åke Arenhill, litografi, komposition
44121
Slutpris120 SEK
Tavla, litografi, "Tensity"
44120
Tavla, litografi, "Tensity"
Slutpris140 SEK
Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, "Ellysett", taklampa och vägglampa i spån
42426
Slutpris200 SEK
Tavlor, litografier, svenska uniforms modeller, 1800-tal, 3st
44117
Slutpris160 SEK
44116
Slutpris160 SEK
44115
Slutpris200 SEK
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Havgård"
44114
Slutpris5 200 SEK
Julius Mankell, "Anteckningar rörande Svenska Regementers Historia" samt Gustavsberg, tallrikar med militär dekor 11st, 1860-tal
44113
Slutpris340 SEK
Tavla, diplom av Föreningen för Skidlöpningens främjande i Sverige
44111
Slutpris100 SEK
Olle Svanlund, litografi, komposition av kvinna
44110
Slutpris120 SEK
Karl Gösta Nilsson, olja på duk, "Själarnas torg"
44109
Slutpris240 SEK
Scheurich, W.Germany, golvvas i keramik
44106
Slutpris240 SEK
Kinesisk rund matta
43057
Kinesisk rund matta
Slutpris720 SEK
Junghans väggklocka, porslintavla, 1940/50-tal
37823
Slutpris100 SEK
Arabia, Mumin mugg, "Misan", 2020-
43063
Slutpris220 SEK
Arabia, Mumin mugg, "Tooticki", 2016-
43064
Slutpris200 SEK
Monica Backström, Kosta Boda, vas i glas
44099
Slutpris420 SEK
Schaubach Kunst, Aristocrat mm, figuriner, 3st
44098
Slutpris120 SEK
Trädgårdsprydnad, rosa flamingo
44097
Slutpris240 SEK
Murano, Italy, vas i glas
44096
Murano, Italy, vas i glas
Slutpris100 SEK
Eda Glasbruk, "Amerika", skål av orange lysterglas, 1920-tal
44095
Slutpris100 SEK
Eva Englund, Målerås, "Malachite", skål i glas
44094
Slutpris120 SEK
Tomtekruka och skål i terrakotta mm
44093
Slutpris100 SEK
Kinesiska små vaser, 3st
44092
Kinesiska små vaser, 3st
Slutpris100 SEK
Åfors vinglas, Trelleborgs Glasindustri remmare mm, 10 delar
44091
Slutpris120 SEK
ABU Garcia, spöställ i metall för butiksexponering
42595
Slutpris140 SEK
Stiga, luftgevär
42608
Stiga, luftgevär
Slutpris320 SEK
Ottoman i Charles Eames stil
44087
Ottoman i Charles Eames stil
Slutpris300 SEK
Vivog, France, hundvårdsbord
44088
Vivog, France, hundvårdsbord
Slutpris300 SEK
Aneta, "T24", golvlampa, 1960-tal
44086
Slutpris1 100 SEK
Bohemia Royal Ivory, teservis, 22 delar
44085
Slutpris100 SEK
Duka, "Gustaf", teservis i benporslin, 8 delar
44084
Slutpris100 SEK
Ericsson, "Ericofon (Kobra)", telefon
44082
Slutpris100 SEK
Träleksaker, Brio, Melissa & Doug mm
44081
Slutpris100 SEK
Eve Margarin samt Dido lyc tvål, reklamplansch, 1940-tal
44080
Slutpris100 SEK
Modetjänst, Stockholm, reklamplansch, 1945
44079
Slutpris100 SEK
Planscher, Allsång på Skansen och Valborgsmässoafton på Skansen, 1940-tal, 2st
44078
Slutpris100 SEK
Friedrich Deckel-Munchen Compur, bälgkamera, 1920-tal
44075
Slutpris100 SEK
Blaupunkt AutoRadio Frankfurt bilradio
44074
Slutpris240 SEK
 Buddhistisk tempelhjort i mässing, Thailand, Sarreid-stil, 1900-tal
44070
Slutpris1 600 SEK
Taklampa, mässing och prismor
44073
Taklampa, mässing och prismor
Slutpris140 SEK
Taklampa, Tiffany-stil, metall och glas
44072
Slutpris260 SEK
Hänglampa, Tiffany-stil, metall och glas
44071
Slutpris180 SEK
Dell Latitude E6420 laptop
44069
Dell Latitude E6420 laptop
Slutpris240 SEK
SteelSeries Apex 7 TKL Gaming Keyboard, mechanical switches
44068
Slutpris260 SEK
Apple Airport time capsule 802.11ac 2TB
44067
Slutpris420 SEK
Netgear R6300 smart WIFI router samt Netgear WN3500RP Dual band WIFI extender
44066
Slutpris220 SEK