Lysterglas, vas och jardinär
53459
Lysterglas, vas och jardinär
Slutpris120 SEK
Militärhjälm, m/1937, Sverige, stål
53457
Slutpris220 SEK
Militärhjälm, M/40, WW2, Tyskland, stål
53456
Slutpris660 SEK
Militärhjälm, M/1926, Sverige, stål
53455
Slutpris260 SEK
Marie Bech, olja på duk, figurkomposition
53454
Slutpris180 SEK
Børge Mogensen. "Folkestolen" modell J39, stolar, 2st
53450
Slutpris2 600 SEK
Staffli, trä
53453
Staffli, trä
Slutpris400 SEK
Per Sundstedt, Ateljé Lyktan, ”Mars”, golvlampa
53452
Slutpris160 SEK
Tidningsbord, stringmodell
53451
Tidningsbord, stringmodell
Slutpris200 SEK
Display -/vitrinskåp, glas och metall, 2st
53449
Slutpris620 SEK
Treman (Threemen), bokhylla med underskåp och skrivyta, teak
53444
Slutpris1 050 SEK
Asproman, Manzanas de Chile frukt/äppellåda i trä
53448
Slutpris180 SEK
Kooperativa, frukt/äppellåda, 2st
53447
Slutpris180 SEK
Pins 1970/80-tal, AC/DC, Whitesnake, Iron Maiden mm, 4st
53446
Slutpris120 SEK
Heissner, Tyskland, skål med klättrande tomtar, terrakotta
53442
Slutpris140 SEK
Philips G.7000 Videopac Computer, spelkonsoll med spel och kontrollers
53439
Slutpris420 SEK
Kazimir Malevich, Ryssland, "Severny", parfymflaska i glas, Vitkovskaya A.P. för Novaya Zarya, 1950-tal
53440
Slutpris360 SEK
Jihokera, Bohemia, Tjeckoslovakien, tjur i keramik
53436
Slutpris200 SEK
Makita JR3050T tigersåg med blad i låda
53438
Slutpris340 SEK
Stort block/talja samt jungfru, sjöfynd från Simrishamn
53437
Slutpris500 SEK
Aldo Londi, Bitossi, Italy, "Rimini Blue", häst i glaserat stengods
53435
Slutpris520 SEK
Commander comradio samt Zodiac P-3006C walkie-talkies
53433
Slutpris140 SEK
Vileda VR 102 robotdammsugare
53432
Vileda VR 102 robotdammsugare
Slutpris460 SEK
GAB, Swedish Modern, vas i brons, modell 69
53421
Slutpris3 600 SEK
Tak -/plafondlampa i glas, 1930/40-tal
53430
Slutpris240 SEK
Mirjam Mårtensson, olja på duk, fyr på klippig kust
53426
Slutpris120 SEK
Tommi Kjellberg, olja på duk, bänkar vid sjökant
53427
Slutpris100 SEK
Walker's Patent Cherub Mark II Ship Log med tillbehör, tidigt 1900-tal
53422
Slutpris560 SEK
Mirjam Mårtensson, olja på duk, fyr på havet
53423
Slutpris160 SEK
Abelardo Zucchi (1894-1979), tillskriven, kolteckning, Disney´s Snövit och de sju dvärgarna
52197
Slutpris740 SEK
Omega, armbandsur, 14k guld, 1954
53420
Slutpris5 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
Alf Svensson, Studio Ljungs Industrier AB, Malmö, Bra Bohag, "TeVe", fåtölj, 1950-tal
53419
Slutpris2 700 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
Posto H, bordsbrevöppnare, 1940/50-tal
53416
Slutpris100 SEK
Simone de Dardel, olja på duk, blommor
53415
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 500 - 2 500 SEK
Meec jordborr
53413
Meec jordborr
Slutpris360 SEK
Volvo, cykelhållare för takräcke
53414
Slutpris140 SEK
Skål och fat i glas
53411
Skål och fat i glas
Slutpris100 SEK
Vägglampa i metall med putti, 1900-tal
53410
Slutpris220 SEK
Disney, Tail Spin, flygplan och figurer, 6 delar
53405
Slutpris660 SEK
Batman, Tripple Attack Jet, Batwing, Batmobile samt figurer mm
53406
Slutpris680 SEK
Rosenthal, "Josephine", matservis, 75 delar
53407
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 500 - 3 500 SEK
Bestick, rostfritt med blåa bakelithandtag, 1900-talets andra hälft, 18 delar
53404
Slutpris240 SEK
Diverse metallföremål, väggplaketter, ljusstakar, klockfiguriner, vaxstapelsställ mm
53403
Slutpris180 SEK
Schleich, hästar, hinder, figurer och tillbehör
53398
Slutpris1 250 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Bordslampor i porslin med floral i guldrelief, 1 par
53401
Slutpris260 SEK
Modellbilar, Bburago Ferarri 250 Testa Rossa 1:18, Ertl Jaguar XK-120 1:18 mm, 4st
53400
Slutpris400 SEK
Lego, Minecraft #21181, #21178, #21170, #21177
53399
Slutpris780 SEK
Märklin, Lok 9670 samt vagnar, spår, växlar mm
53397
Slutpris340 SEK