Stallfönster i gjutjärn
53218
Stallfönster i gjutjärn
Slutpris180 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på duk, änder vid strandkant
53216
Slutpris100 SEK
Kathrin Bernekorn, olja på duk, dyner på strand med vegetation och blommor
53215
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Kameror och kikare, Canon Eos 300, Pentax P30, Pentax Z-20 mm
53214
Slutpris360 SEK
Svensk militär utrustning, kantin, ammunitionsbälte mm
53213
Slutpris100 SEK
Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, "Anna", taklampa, 1900-talets andra hälft
53212
Slutpris160 SEK
Simone de Dardel, olja på duk, blommor
53210
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 - 2 500 SEK
Ulla Örting, olja på duk, "På kajen" i Skåre hamn
53211
Slutpris260 SEK
Kopparkruka på smidesställning
53208
Slutpris160 SEK
Skill Factory, etanolkamin, vägghängd
53207
Slutpris200 SEK
Snurr -/läkarpall i metall, 1900-talets mitt
53206
Slutpris240 SEK
Lino Skira, Atelier Skira, Pula, Kroatien, glaskonst, tavlor av sammansatt glas, 2st
53205
Slutpris200 SEK
Peavey Rage 158 gitarrförstärkare
53204
Slutpris300 SEK
Micki, Gemla, lastbil i trä med tippfunktion, 1950-tal
53203
Slutpris100 SEK
Primus 2328 gasolvärmare, 2079 gasolkök samt gasolflaska
53202
Slutpris600 SEK
Nife, militär kikare, 1930/40-tal
53201
Slutpris400 SEK
Oscar & Clothilde, "Pyramid", the Bonaparte Line, djupa tallrikar, 4st
53199
Slutpris140 SEK
Kathrin Bernekorn, olja på duk, "Blommande trädgård"
53198
Slutpris1 250 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Ljuskronor och väggkandelaber, smide, 3st
53197
Slutpris120 SEK
Ljusstakar i metall, 3 par
53196
Ljusstakar i metall, 3 par
Slutpris100 SEK
Bang & Olufsen, "Beogram 5005", skivspelare
53193
Slutpris920 SEK
Laora, Certina, Tevo klockor samt svenska silvermynt, 7 delar
53195
Slutpris540 SEK
Ericofoner, "Kobratelefoner", röd plast, 2st
53192
Slutpris320 SEK
Bose 151 SE utomhushögtalare
52112
Bose 151 SE utomhushögtalare
Slutpris320 SEK
Alvar Hård, olja på duk, "Glada människor lever längre än sura och förgrämda"
52344
Slutpris180 SEK
Omega Seamaster damklocka, 1958
53186
Slutpris1 100 SEK
Guldsmycken/skrot, 18k
53188
Guldsmycken/skrot, 18k
Slutpris9 800 SEK
Ivan Omelius, Finguld Malmö, halsband i silver, 1983
53187
Slutpris140 SEK
Multistiftspenna, Tyskland, mässing, 1920/30-tal
53185
Slutpris100 SEK
Karl Ens, Volkstedt, Tyskland, figurin, guldfasan, 1900-talets första hälft
51753
Slutpris500 SEK
Diverse smycken
53182
Diverse smycken
Slutpris160 SEK
Kuddar allmoge, 1900-tal, 2st
53181
Kuddar allmoge, 1900-tal, 2st
Slutpris240 SEK
Diverse smycken, magdasös midjesmycke mm
53180
Slutpris360 SEK
Kuddar och textil, allmoge, 1900-tal, 4 delar
53179
Slutpris320 SEK
Diverse smycken
53178
Diverse smycken
Slutpris140 SEK
Raija Kojonen Rauanheimo, Finland, brosch i keramik
53177
Slutpris100 SEK
Diverse smycken
53176
Diverse smycken
Slutpris260 SEK
Kalevala Koru, Finland, örhänge i brons, 2 par
53172
Slutpris300 SEK
Smycken, silver förekommer, bläckfiskhänge mm
53174
Slutpris520 SEK
Collier/halsband av Shiva Shells (Shiva öga)
53175
Slutpris120 SEK
Hannu Ikonen, Valo Koru, Finland, "Lava", örhänge och ring i brons, 3 delar
53173
Slutpris500 SEK
Kalevala Koru, Finland, "Paradis", garnityr i brons, halsband med förlängning, armband, örhänge, 5 delar
53171
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Diverse smycken
53170
Diverse smycken
Slutpris220 SEK
Lars-Otto Lindskog, Helsingborg, ljuslyktor och vägg ljusstake i smide, 4 delar
53136
Slutpris100 SEK
Figuriner mm, Charles & Diana, Hummel, Bing & Gröndahl mm, 10 delar
53826
Slutpris100 SEK
Nao, Lladro, figuriner, 3st
53825
Nao, Lladro, figuriner, 3st
Slutpris100 SEK
Svante Tuveson, akvarell, "Jotunheimen"
53824
Slutpris100 SEK
Max Walter Svanberg, reproduktion, figurkomposition
53822
Slutpris300 SEK