DLS, "!MB6i All weather box Speaker", utomhushögtalare, 1 par
51923
Slutpris980 SEK
Bruceankare/plogankare/stukankare, varmgalvaniserad, 7,5kg
51926
Slutpris100 SEK
Hjulfälg, omgjord till slanghållare
51925
Slutpris100 SEK
Boet, redahylla med 8 skeppor
51924
Boet, redahylla med 8 skeppor
Slutpris380 SEK
Ikea symaskin
51922
Ikea symaskin
Slutpris220 SEK
Bordsspegel / pigtittare, ek med rikt utskuren dekor av vinranka och fågelpar, 1800-talets andra hälft
51917
Slutpris200 SEK
Taklampa, metall och glas
51919
Taklampa, metall och glas
Slutpris140 SEK
Extra -/gästsäng
51916
Extra -/gästsäng
Slutpris260 SEK
Mad Magazine, diverse 1960 och framåt
51913
Slutpris560 SEK
Wilma Björck, olja på duk, blomsterstilleben
51911
Slutpris220 SEK
Jupiter, "JPT-410", pockettrumpet, även kallad ficktrumpet, svartlackerad mässinig
51910
Slutpris1 050 SEK
Skivbackar, trä och plast, 2st
51909
Slutpris160 SEK
Militaria, ammunitionsbälte, spade samt amerikanskt spadfodral
51908
Slutpris120 SEK
Ulla Örting, olja på duk, blomsterstilleben
51904
Slutpris220 SEK
Bengt Andrén, olja på duk, Paris
51903
Slutpris440 SEK
S.Wolff, olja på pannå, blomsterstilleben med elefantskulptur
51902
Slutpris100 SEK
Carl Olsson, olja på pannå, skånegård
51901
Slutpris100 SEK
Höörs Bryggeri, drickaflaska i träkorg
51900
Slutpris100 SEK
Fr.J Berg, geodetiskt instrument, Teodolit, KMF-154 Mod-AGA-A55
51899
Slutpris180 SEK
Benzing, Germany, duvklocka, mekanisk ur för tidtagning av brevduvor, 1900-talets första hälft
51898
Slutpris100 SEK
NAF, kontrollmanometer i trälåda, 1961
51897
Slutpris180 SEK
Tråg, allmoge
51894
Tråg, allmoge
Slutpris160 SEK
Spegellampetter i mässing, 1 par
51892
Slutpris180 SEK
Apoteksflaska, Spir. methyli paraoxibenzonat 10%
51893
Slutpris100 SEK
Karta Malmö, karta, plan och vyer av 1850-60 talets Malmö
51890
Slutpris140 SEK
Arne Aspelin, olja på duk, klunga av hus
51889
Slutpris180 SEK
Axel Hamborn, olja på pannå, innergårdsdiskussioner
51888
Slutpris160 SEK
Gideon Isaksson, olja på duk, torghandel i Trelleborg
51887
Slutpris100 SEK
Eskil Skans, olja på pannå, fiskeläge
51886
Slutpris280 SEK
Samling sigill, Fredrik Boije af Gennäs, Niklas Joakim af Wetterstedt, Salomon Löfvenskiöld, Axel Pontus von Rosen, Gustaf Erik Ruuth, 5st
51884
Slutpris560 SEK
Fiskerullar, Abu Ambassadeur 5000, Rekord 1800, Abumatic 330, Abu Delta 3, 4st
51882
Slutpris800 SEK
Diverse äldre kopparsnitt, etsningar mm
51883
Slutpris120 SEK
Knivar och kruthorn, Marttiini mm, 6 delar
51881
Slutpris440 SEK
Erik Dahlberg, Svecia Antiqua et Hodierna - Opus celeberrimum dirigente Hans Hildebrand
51880
Slutpris520 SEK
Hans Wåhlin, Scania antiqua, Bilder från det forna Skåne, Malmö 1931
51879
Slutpris520 SEK
Svenska Flottans Historia, 3 volymer, Allhem Malmö 1945
51878
Slutpris800 SEK
Arabia, Mumin, servisdelar, assiett, filskål och mugg, 3st
51877
Slutpris320 SEK
Astrid Lindgren & Ingrid Vang Nyman, servisdelar, Rörstrand assiett samt muggar i plåt, 4 delar
51876
Slutpris160 SEK
51875
Slutpris300 SEK
Hamron, svängbara länkhjul med broms, 100mm, 4st
51874
Slutpris240 SEK
 John Käll, Elme Glasbruk, väggrelief i glas, tupp
51873
Slutpris200 SEK
Figurin, Germany, Bull terrier
51872
Slutpris200 SEK
Jackie Lynd, Rörstrand, krus samt andra Höganäs krus mm
51871
Slutpris100 SEK
Taklampa, glas och metal med floral dekor
51869
Slutpris120 SEK
Senapskulor, 2st
51870
Senapskulor, 2st
Slutpris120 SEK
Väggdekoration, jägare med hund i smide
51868
Slutpris280 SEK
Electrulux, "Assistent", köksmaskin med tillbehör
51864
Slutpris560 SEK
Klockor, Seiko, Axcent, Citizen mm, 8st
51866
Slutpris400 SEK