51411
Guldbrosch, 18k
Slutpris1 200 SEK
51409
LP-skivor, 66st, Seatrain, Sade, Tom Petty, Yardbirds, Bowie mm
Slutpris2 500 SEK
51408
Koppargryta på trebensställning i järn
Slutpris540 SEK
51407
Vindflöjel/snurra i järn
Slutpris240 SEK
51406
Koppargryta med hänklar
Slutpris300 SEK
51401
Åke Arenhill, litografi, gäss
Slutpris480 SEK
51405
Wood Mallets, New Zeeland, krocketset (Croquet)
Slutpris1 250 SEK
51404
Silverhalsband, jugend och art deco, 2st
Slutpris320 SEK
51403
Picknick väska, plastbestick från Fundator mm
Slutpris180 SEK
51396
Erik Carlberg, olja på duk, klippig kust
Slutpris500 SEK
51402
Etonic Stabilizer golfskor, obegagnade,
Strl. 47
Slutpris240 SEK
51399
Elsa Mårtensson, olja på duk, skånegård
Slutpris140 SEK
51400
Tavla, litografi, Ljunghusens golfklubb
Slutpris100 SEK
51394
Oidentifierad konstnär, olja på duk, hamnkvarter
Slutpris160 SEK
51391
Hasse Andersson, litografi, "Det gås mot stan"
Slutpris140 SEK
51392
Malte Särlöv, olja på duk, gård på kulle i Blekinge
Slutpris100 SEK
51388
Mats Aronsson, olja på duk, "Höstskörd Mellby 97 sep"
Slutpris320 SEK
51389
Tage E Nilsson, olja på duk, skrivbordsstilleben
Slutpris360 SEK
51384
Smycken, silver förekommer
Slutpris680 SEK
51385
Green Firebird Sunburst, elgitarr
Slutpris2 600 SEK
51383
Smedjan, Leksand, formar i koppar, 3st
Slutpris100 SEK
51382
Nordens Fåglar, 2 band
Slutpris300 SEK
51381
Anne Nilsson, Orrefors, "Carat", skål i glas
Slutpris220 SEK
51380
Saara Hopea, Nuutajärvi, Notsjö, "Nyppylä"/"Krokus", skålar i glas, 2st
Slutpris100 SEK
51378
Scandia Guld, bricka mm
Slutpris120 SEK
51379
Tvättställsblandare, Gustavsberg, Firenze, Venus Mix, 3st
Slutpris520 SEK
51377
Väska i galon/plast, 1960/70-tal
Slutpris100 SEK
51376
Nils Andre Malmström, litografi, blå häst
Slutpris280 SEK
51375
Silverbestick, 2 delar
Slutpris620 SEK
51374
Brio, leksakslastbil i trä
Slutpris180 SEK
51373
Kagge/dryckeskärl i trä, allmoge, 1800-tal
Slutpris120 SEK
51371
Ryamatta, 165x80cm
Slutpris100 SEK
51369
Ullmatta, 230x160cm
Slutpris100 SEK
51368
Ullmatta, 305x205
Slutpris220 SEK
51367
Ryamatta 95x60cm
Slutpris100 SEK
51363
Matta, rölakan, 290x200cm
Slutpris1 000 SEK
51366
Ryamattor, 2st
Slutpris400 SEK
51365
Matta, rölakan, 185x90cm
Slutpris200 SEK
51360
Bajonett, m/1866 chassepot, Frankrike
Slutpris840 SEK
51364
Matta, rölakan, 230x170cm
Slutpris160 SEK
51362
Trelleborgs Glasbruk, fat i grönt glas
Slutpris100 SEK
51361
Marianne Westman, Rörstrand, "Dinette", smörask med lock
Slutpris180 SEK
51359
Mattias Mikaelsson, OBH Nordica, "Supreme Steel", grytor, 6 delar
Slutpris620 SEK
51358
Brännarrör/glas, med versalt B under krona, 3st
Slutpris120 SEK
51357
Tenderskylt för ånglok, gjutjärn, 1900-talets första hälft
Slutpris180 SEK
51355
Ljusstakar och vaser i mässing, 4st
Slutpris160 SEK
51356
Waggonfabrik Wismar, 1931, loktillverkarskylt i gjutjärn, Tyskland
Slutpris200 SEK
51354
Diverse plåtburkar, Mazetti, Solo-kaffe mm
Slutpris340 SEK