Väggdekoration i smide, blommor med liten hållare
48894
Slutpris600 SEK
Johan Falckman, litografi, operasättning
48907
Slutpris100 SEK
Väska i björk med diverse smycken och solglasögon
48905
Slutpris220 SEK
Metabo ST EP 700 Quick sticksåg
48903
Slutpris380 SEK
LP-skivor, 82st, blandat, Nina Hagen, Eddie Meduza, Roxy Music, Pattie Smith, Ry Cooder, Rollinbg Stones, Deep Purple mm
48895
Slutpris1 100 SEK
Mått i trä, allmoge
48904
Mått i trä, allmoge
Slutpris180 SEK
Hohner "Corso" dragspel
48893
Hohner "Corso" dragspel
Slutpris2 100 SEK
Broste, Copenhagen, "Arken", ytterfoder
48898
Slutpris300 SEK
Bosch PMF 180E Multiverktyg med tillbehör
48902
Slutpris360 SEK
LP-skivor, 72st, blandat, Freddie King, Bull Angus, Zappa, Jethro Tull, Yes, BB King, Roxy Music mm
48892
Slutpris900 SEK
LP-skivor, 64st, blandat, Barbapapa, Kapen Zoom, Johnny Cash, Pippi Långstrump, Spotnicks mm
48890
Slutpris480 SEK
Denby, England, servis, 30 delar
48901
Slutpris100 SEK
Stor vas i glas samt pappersvikt
48899
Slutpris220 SEK
Barnböcker, Disney, Kalle Anka Musse & Långben, mm, 24st
48896
Slutpris300 SEK
Brutalistisk taklampa i koppar
48891
Slutpris360 SEK
Ring, 14k guld
48889
Ring, 14k guld
Slutpris1 400 SEK
Ove Schyllert, teckning/akvarell, kompisar
48887
Slutpris120 SEK
Klackring, 18k guld med platt svart onyx
48888
Slutpris3 200 SEK
Gunilla Mann, litografi, "Poetens juldans i Norrtälje"
48885
Slutpris340 SEK
Bläckhorn, France, emaljerad mässing, 1800-talets andra hälft
48884
Slutpris340 SEK
Carlos Pebaqué, Gullaskruf, vas i glas
48883
Slutpris100 SEK
Vellinge Skolor, reservoarpennor, 1930/40-tal
48882
Slutpris380 SEK
Rörstrand. "Svenska Servisen", Örbyhus i Upland, djupa tallrikar, tillverkning 1837–1847, 9st
48881
Slutpris240 SEK
Mattel, He-man, Masters Of The Universe, vintage actionfigurer
47563
Slutpris580 SEK
 Ruud Ekstrand, karmstolar, "KS 130", samt bord, 1900-talets andra hälft, 2st
47163
Slutpris800 SEK
Rörstrand, "Strå", tallrikar, 8st
48880
Slutpris180 SEK
Diehl samt Miniswiss bordsklockor
48879
Slutpris180 SEK
Diverse, viktset, Zingo coasters, kompass, Travemunde kapsylöppnare, BP askfat mm
48878
Slutpris180 SEK
Goebel, Hummel, figurin #131, "Street Singer"
47615
Slutpris120 SEK
Micromachines, bilar, flygplan och banor
47709
Slutpris180 SEK
Goebel, Hummel, figurin #47/3/0, "Goose Girl"
47618
Slutpris100 SEK
Goebel, Hummel, figurin #85/0, "Serenade"
47617
Slutpris100 SEK
Goebel, Hummel för Walt Disney, "The huntsman", Bambi, 1950-tal
47632
Slutpris160 SEK
Goebel, Hummel, figurin #142/3/0, "Apple Tree Boy"
47621
Slutpris100 SEK
Goebel, Hummel, figurin #186, "Sweet music",
47613
Slutpris160 SEK
Goebel, Hummel, figurin #129/0, "Band Leader"
47616
Slutpris180 SEK
Krucifix/kors i järn
48860
Krucifix/kors i järn
Slutpris400 SEK
Harvey Guzzini, brödkorg / fruktskål i lucite/akryl
48864
Slutpris100 SEK
Susan Williams-Ellis, Portmerion, England, "Pomona", teservis, 7 delar
48863
Slutpris520 SEK
Soffbord, rund med tidningshylla, ekfaner
48857
Slutpris300 SEK
Lasse Åberg, tryck, tavlor med disneymotiv, 3st
48862
Slutpris100 SEK
Alma Hansson, olja på duk, "Motiv från Viken"
48859
Slutpris240 SEK
Andreas Hansen, Hadsten Møbelfabrik, Form 75, Denmark, sekretär/skrivbord med karmstol, 1970-tal
48855
Slutpris3 900 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, "Tulipa", fruktfat, assietter samt skål, 8 delar
47869
Slutpris300 SEK
Samsung A12, smartphone, 64GB, svart, oöppnad
48850
Slutpris880 SEK
Ola Wihlborg för Ikea, "Stockholm", lövformade satsbord med valnötsfaner, 2st
48856
Slutpris340 SEK
Babuschka dockor, Ryssland, 3st
48854
Slutpris360 SEK
Diverse ljusstakar, Chor, Ystad Metall, Victoria mm, 15 delar
48853
Slutpris140 SEK