50791
Gideon Isaksson, olja på duk, Trelleborgsmotiv
Slutpris300 SEK
50790
Soffbord, benställning i teak och mässing med vit travertin skiva, 1960-tal
Slutpris1 550 SEK
50789
Hörnskåp, allmoge, daterat 1806
Slutpris180 SEK
50788
Trädgårdsstolar med karm, fällbara, teak & mahogny, 3st
Slutpris1 150 SEK
50787
Bang & Olufsen, Beovox RL 140, passiva högtalare, 1 par
Slutpris540 SEK
50786
Mustangfabriken AB Trelleborg, Mustang, damcykel, 26"
Slutpris480 SEK
50776
Skarv -/förlängningskablar, 5st
Slutpris540 SEK
50783
Awab, kökspall, 1950/60-tal
Slutpris420 SEK
50785
Trust Care, rullator för inomhusbruk
Slutpris220 SEK
50784
Köksstege/stegpall, utfällbar 1960/70-tal
Slutpris260 SEK
50782
Herrbetjänt
Slutpris220 SEK
50781
Kärcher 580 högtryckstvätt
Slutpris200 SEK
50780
Hallmöbel/klädförvaring för barn
Slutpris120 SEK
50778
Einhell, BD150 dubbelslipmaskin, obegagnad
Slutpris160 SEK
50777
Bang & Olufsen, Beovox RL 45.2, passiva högtalare, 1 par
Slutpris460 SEK
50775
Industrikompaniet Hälsingborg, King, minicykel
Slutpris600 SEK
50774
Solur, järn och koppar, uppburen av Hercules
Slutpris520 SEK
50773
Textil/bonad, uppspänd på metallram, svalor i flykt, signerad C SA
Slutpris100 SEK
50772
Joan Miro, Minerva Reproduktion, "Personnages Inversés", 1949
Slutpris180 SEK
50770
Velocipedaktiebolaget Lindblad, Crescent, "Världsmästarcykeln", 3 växlar, 26"
Slutpris1 100 SEK
50771
Paraplyställ i bemålat gjutjärn
Slutpris320 SEK
43101
Cykelställ i järn
Slutpris360 SEK
50851
Märklin, trafo, spår och byggnader
Slutpris400 SEK
50797
Walter Hickman, Kosta Boda, "Pippi", dessertglas, 6st
Slutpris180 SEK
50769
Biograf filmrullar 35mm, The Bournville Story samt reklamfilmer
Slutpris120 SEK
50768
Andrew, Artmaster Studios, olja på duk, vågbryt vid strand
Slutpris100 SEK
50765
Diverse sällskapsspel och pussel
Slutpris260 SEK
50766
Ljung uti Lund, diverse bägare och väggfat
Slutpris240 SEK
50764
Haglöfs, vandringsryggsäck med metallram
Slutpris100 SEK
50762
Singer symaskin i väska
Slutpris200 SEK
50759
Viltpanna Viking i gjutjärn och trä
Slutpris420 SEK
50758
Väggdekorationer, segelskepp i tjockt järn, 2st
Slutpris300 SEK
50757
Silverbestick
Slutpris1 400 SEK
50756
Silverskedar, 19st
Slutpris960 SEK
50755
Bengt Hillgrund, olja på duk, gård vid vägg
Slutpris460 SEK
50753
Diverse mässingsföremål, vattenkanna, ljusstakarm klockor mm
Slutpris160 SEK
50752
Tallrik, Japan, otagiri dekor
Slutpris120 SEK
50751
Oidentifierad konstnär, olja på duk, Paris
Slutpris220 SEK
50750
Carin Tham, olja på pannå, väg genom träd
Slutpris100 SEK
50746
Jean Even, litografi, fyra jockeys
Slutpris260 SEK
50747
Yngve Svedlund, litografi, folksamling
Slutpris100 SEK
50745
Tage Hedqvist, litografi, komposition
Slutpris100 SEK
50738
Eric Elfvén, olja på pannå, stilleben
Slutpris800 SEK
50741
Egon Ericsson-Weinemo, olja på duk, "Den ljusa dalen"
Slutpris240 SEK
50742
Carl Berndtsson, olja på duk, samtal mellan tre män
Slutpris160 SEK
50740
Eric Elfvén, olja på pannå, tjurfäktning
Slutpris100 SEK
50737
Figge Holmberg, pastell, kroki
Slutpris100 SEK
50736
Einar Bager, akvarell, pojke på stol
Slutpris100 SEK