Stig Lindberg, Gustavsberg, "Berså", skål
45955
Slutpris340 SEK
Sockeryxa, 1700/1800-tal
45953
Sockeryxa, 1700/1800-tal
Slutpris720 SEK
Ljung uti Lund, halsband i tenn
45952
Slutpris160 SEK
Träskål med senapskula, allmoge, 1800/1900-tal
45945
Slutpris840 SEK
Sennheiser MK407 H mikrofon samt Hosiden DH-04-S hörlurar, 1960/70-tal
45951
Slutpris320 SEK
Kaffe -/tekanna i silver, England, 1800-tal
45950
Slutpris1 900 SEK
Longines klocklåda
45949
Longines klocklåda
Slutpris220 SEK
Tubkikare i mässing, tidigt 1900-tal
45948
Slutpris280 SEK
Royal Crown Derby, UK, "Ro No 116892", kaffeservis, 12 delar, 1800/1900-tal
45946
Slutpris420 SEK
Ljusstakar, silver, norska med svenska importstämplar, 1900-talets andra hälft
45947
Slutpris400 SEK
Junghans bordsklocka, metall och glas
45944
Slutpris240 SEK
Ljusstakar, mässing och porfyrgranit (Garbergsgranit/granitell, Älvdalen), 1800-tal
45943
Slutpris2 300 SEK
Astrid Lindgren silvermynt, 14st, totalt 378 gram
45942
Slutpris2 300 SEK
Edgar Rice Burroughs, Tarzan - Apornas Son, 1-10, 5 delar
45941
Slutpris220 SEK
Scania-Vabis, Willys-Overland Servicehandbok, 1958
45940
Slutpris120 SEK
LP-Skivor, blandat 104st, Billy Idol, Twisted Sister mm
45939
Slutpris1 100 SEK
Singlar, EP, Beatles, Rolling Stones, Nomads, diverse punk mm
45938
Slutpris2 200 SEK
P.A.K. Brons, skrin i brons med reliefdekor, "Danae"
45937
Slutpris600 SEK
Jaktkniv
45936
Jaktkniv
Slutpris260 SEK
Ingeborg Plockross Irminger & Claire Weiss, Bing & Gröndahl, figurin 1526 & 1761
45934
Slutpris120 SEK
Silverföremål, skedar, manschettknappar mm, totalt 320 gram
45935
Slutpris1 550 SEK
Christian Thomsen, Royal Copenhagen, figurin 1761, "The Flight to America"
45933
Slutpris800 SEK
Hans Christain Andersen, Royal Copenhagen, figurin 1145, "The Sandman"
45932
Slutpris320 SEK
Svenska silvermynt, totalt 652 gram
45930
Slutpris1 600 SEK
Johan Galster, Royal Copenhagen, figurin 4648, "Girl dressing hair"
45931
Slutpris100 SEK
Fristads arbetskläder, storlek 50-54, obegagnade
45929
Slutpris280 SEK
Bärnsten, 104 gram
45928
Bärnsten, 104 gram
Slutpris1 300 SEK
Bärnsten, collier, hängen med silver, tavla mm
45926
Slutpris1 850 SEK
Balansvåg, Diamond-Boy samt guldvåg
45927
Slutpris220 SEK
Elvis Presley, böcker och frimärken, 6 delar
45925
Slutpris180 SEK
Elvis Presley, diverse tidskrifter
45924
Slutpris280 SEK
Rosenthal, "Moliere", fat i porslin, 3st
45923
Slutpris360 SEK
Jlmenau, fat i porslin, 4st
45922
Jlmenau, fat i porslin, 4st
Slutpris420 SEK
Maisto, 1955 BMW 502, 1:18
45921
Maisto, 1955 BMW 502, 1:18
Slutpris180 SEK
Barbie 1962 Bubblecut, Strawberry Ash Blonde Fancy Free klänning samt Skipper 1963
45916
Slutpris720 SEK
Maisto, 1951 Volkswagen Cabriolet, 1:18
45919
Slutpris300 SEK
Maisto, 1952 Citroen 2CV, 1:18
45920
Slutpris240 SEK
Tekno, Holland, Scania CR-76, SJ buss, 1:43
45918
Slutpris260 SEK
Certina Certidate, herrklocka med svart urtavla, 1960-tal
45913
Slutpris540 SEK
Roberta Gandolfi, damväska
45917
Roberta Gandolfi, damväska
Slutpris120 SEK
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), akvarell, Stockholmsvy vid vatten
45911
Slutpris1 500 SEK
Guldhalsband, Volkswagen hängsmycke, 18k
45914
Slutpris9 200 SEK
Omega Seamaster Quartz, 18k guld med originalbox
45912
Slutpris5 400 SEK
Lyman, Turbo 1200 Auto-Flo tumbler
45909
Slutpris780 SEK
Teakskänk med hylla och utdragbar skrivyta, 1950/60-tal, skandinavisk
45907
Slutpris540 SEK
Yxor, 4st
45910
Yxor, 4st
Slutpris220 SEK
Brio, "Ferie", trädgårdsstolar, 1960-tal, 4st
45908
Slutpris100 SEK
Diverse äldre kameror, 5st
45905
Diverse äldre kameror, 5st
Slutpris180 SEK