Afrikanska kvinnor i bemålad terrakotta, 3st
45740
Slutpris100 SEK
Snidad trägubbe, gumma som kör fisk i kärra
45739
Slutpris260 SEK
Pentik, godisskål med lock
45738
Pentik, godisskål med lock
Slutpris100 SEK
Fristads, vinterfodrad overall, Large
45736
Slutpris240 SEK
Termostater och rörkopplingar
45734
Termostater och rörkopplingar
Slutpris240 SEK
Marianne Ågren, litografi, 2 kvinnor i blommig klädsel
45730
Slutpris600 SEK
Rörmuffar, genomgångar, brunnslock mm
45735
Slutpris100 SEK
Balkskor, vinklar mm
45733
Balkskor, vinklar mm
Slutpris100 SEK
Maria Boczewska, litografi, gatuvy med vändzon
45729
Slutpris100 SEK
Björn Lindroth, litografi, fiskare på pir
45732
Slutpris100 SEK
Gustav Arne, litografi, segelbåt vid kust
45731
Slutpris100 SEK
Lena A Linderholm, litografi, kvinna med bukett
45727
Slutpris320 SEK
Manente, efter, olja på masonit, kvinna på slänt
45725
Slutpris100 SEK
Maria Boczewska, litografi, hus med snö på taken
45726
Slutpris100 SEK
Stig Sigmund, olja på duk, "Pioner"
45724
Slutpris100 SEK
Stig Sigmund, olja på duk, "Magasin"
45722
Slutpris340 SEK
Stig Sigmund, olja på duk, "Båt på land"
45723
Slutpris120 SEK
Stig Sigmund, olja på duk, "Vid Järnvägen"
45721
Slutpris300 SEK
Boris Ninemae, olja på duk, "Torpare-Stugan"
45699
Slutpris27 800 SEK
P.Olsen, olja på duk, skogsväg vid å
45720
Slutpris240 SEK
Flamsk vävnad i ram, "Trolovningen"
45719
Slutpris180 SEK
Ove Olson, olja på duk, fruktstilleben
45718
Slutpris340 SEK
Tavla, olja på pannå, båtar i hamn
45716
Slutpris100 SEK
Helge Lundström, litografi, pilar
45714
Slutpris200 SEK
Kjell Lönnå, litografi, komposition
45713
Slutpris100 SEK
Giodeon Isaksson, olja på pannå, "Fisknät Brusakalt"
45708
Slutpris140 SEK
Niels G, blandteknink, diverse småtavlor i en ram
45710
Slutpris100 SEK
Boris Ninemae, olja på duk, "Nättömning"
45697
Slutpris42 600 SEK
KWA, trädgårdsmöbler, 7 delar
45693
KWA, trädgårdsmöbler, 7 delar
Slutpris4 500 SEK
Tavla, olja på duk, porträtt av gammal skäggig man
45705
Slutpris100 SEK
Dockor, franska, asiatiska mm, 6 delar
45703
Slutpris440 SEK
Björn Löwgren, tryck, 2st
45704
Björn Löwgren, tryck, 2st
Slutpris100 SEK
Damejeanne i grönt glas, 25 liter, 18/1900-tal
45702
Slutpris700 SEK
Hans Ripa, olja på duk, blomsterstilleben
45698
Slutpris440 SEK
Diverse utländska frimärken
45701
Diverse utländska frimärken
Slutpris220 SEK
Trädgårdskruka i betongliknande material
45700
Slutpris340 SEK
Nakamichi 480 kassettdeck
45696
Nakamichi 480 kassettdeck
Slutpris340 SEK
Skolplansch, Hästar, 1930/40-tal
45695
Slutpris220 SEK
Skolplansch, Kor, 1930/40-tal
45694
Skolplansch, Kor, 1930/40-tal
Slutpris300 SEK
Wallendorf mm, figuriner, 4st
45692
Wallendorf mm, figuriner, 4st
Slutpris820 SEK
Karin (KEWE) Eitrem, olja på pannå, "Kyrkoköpinge Mölla"
45691
Slutpris100 SEK
Stor gående docka
45690
Stor gående docka
Slutpris100 SEK
Rörstrand, Olle Alberius "Lummer" vas, Lars Thoren hänkelvas mm, 4 delar
45688
Slutpris100 SEK
Consul, Germany, "Amor" parfymflaska, 1950/60-tal, 2st
45687
Slutpris100 SEK
Björn Rönnquist, skulptur i glas, ägg med spiralmöster
45686
Slutpris220 SEK
Bodrul Khalique för IKEA, skulptur i metall
45685
Slutpris300 SEK
Lars Thorén, Rörstrand, kanna i keramik
45684
Slutpris100 SEK
Gustavsberg mm, blå/vita syltkrus, 2st
45683
Slutpris100 SEK