Galleristaffli i målat trä
44605
Galleristaffli i målat trä
Slutpris1 150 SEK
Dewalt DWE305PK-QS Tigersåg i väska
44611
Slutpris520 SEK
Resväska i läder, 1900-talets första hälft
44609
Slutpris240 SEK
Lauritz Hjorth, Bornholm, Denmark, änglaljusstake i keramik
44608
Slutpris100 SEK
Erik Mornils, Nittsjö, vas i keramik samt Ida Erdös-Meisinger, Goldscheider, väggtavla i keramik
44606
Slutpris100 SEK
Stephan Gip, "Robust", barnstol i björk
44604
Slutpris260 SEK
Vergara Art Wood, Spain, snidad kung i trä, 1900-talets andra hälft
44602
Slutpris120 SEK
Ester Wallin, Upsala-Ekeby, väggtavla i keramik med fiskdekor
44601
Slutpris100 SEK
Erzgebirge, pyramid ljusstake i trä med 6 ljushållare
44596
Slutpris520 SEK
Militära insignias, pins, metallmärken mm
44599
Slutpris520 SEK
Pierre Forssell, Skultuna, "Pendeln", väggljusstakar i mässing
44598
Slutpris1 100 SEK
Svenska silvermynt, totalt 1123 gram
44597
Slutpris2 900 SEK
Mustad´s Växt-Margarin, emaljskylt, 1920/30-tal
44595
Slutpris2 400 SEK
Gunnar Nylund, Rörstrand, modell "AKT", golvvas i brun harpälsglasyr
44342
Slutpris5 200 SEK
Plåtburkar, Solo Kaffe, Kärnan Kaffe mm, 5st
44593
Slutpris120 SEK
Hänglykta, orientalisk stil
44592
Hänglykta, orientalisk stil
Slutpris100 SEK
Andersson & Johansson, Höganäs Keramik., fiskfat, kanna mm, 4 delar
44591
Slutpris100 SEK
Alain Soucasse, litografi, ängel
44589
Slutpris100 SEK
Eva Grytt, litografi, "Fiskaren"
44585
Slutpris100 SEK
Kristina Fällman, träsnitt, komposition
44582
Slutpris100 SEK
Odette Petit-Jean, litografi, komposition av fåglar
44580
Slutpris180 SEK
Stig Wernheden, olja på duk, bergslandskap
44579
Slutpris520 SEK
Ove Olson, olja på duk, jollar på strand
44578
Slutpris200 SEK
Åke Arenhill, litografi, landskap med trafikskylt
44577
Slutpris100 SEK
Olle Frankzén, litografi, hängande nyckel
44575
Slutpris120 SEK
Bengt Winberg, litografi, skeppsvrak på strand
44576
Slutpris100 SEK
J.Welin, olja på pannå, kvinna med get
44573
Slutpris140 SEK
Gideon Isaksson, olja på duk, Mallorca motiv
44569
Slutpris100 SEK
Arne Aspelin, olja på duk, bebyggelse på kulle
44572
Slutpris100 SEK
Franco Pongolini, olja på duk, hästar
44571
Slutpris160 SEK
Edmund Blair Leighton, äldre tryck, "The Question"
44566
Slutpris300 SEK
Jan Dragou, olja på duk, "Yvonne"
44570
Slutpris100 SEK
Gustav Rudberg, litografi, båt vid fiskeläge
44568
Slutpris160 SEK
Bengt Hillgrund, olja på duk, Mynton, Sydfrankrike
44559
Slutpris520 SEK
Josef Plank, tryck, naken kvinna
44565
Slutpris280 SEK
Ulf Onsberg, litografi, komposition
44563
Slutpris360 SEK
Nils Söderberg, olja på pannå, kalhygge
44562
Slutpris120 SEK
Mickey Mouse affisch
44560
Mickey Mouse affisch
Slutpris220 SEK
LP-skivor, blandat, 36st, Elvis Presley, Johnny Cash Manfred mann, Beach Boys mm
44557
Slutpris420 SEK
E.Bengtsson, olja på duk, fiskehamn med båtar
44556
Slutpris120 SEK
Bengt Hillgrund, olja på duk, fiskare som lagar nät
44554
Slutpris300 SEK
LP-skivor mm, blandat 84st, Saga, Marillion, Pink Floyd, Iggy Pop, Ramones, Nektar, Uriah Heep, Deep Prple mm
44552
Slutpris3 300 SEK
LP-skivor mm, blandat 72st, Prince, Dire Straits, April Wine, Michael Jackson, Thin Lizzy, Lou Reed mm
44551
Slutpris2 500 SEK
Vapenrock m/1939 med ridbyxor och kappa
44551
Slutpris180 SEK
Fiskservis i glas, 11 delar
44550
Fiskservis i glas, 11 delar
Slutpris220 SEK
Bertil Vallien, Kosta Boda, vas i glas
44549
Slutpris320 SEK
Olle Alberius, Orrefors, skål i kristall
44547
Slutpris100 SEK
Oiva Toikka, Iittala, Nuutajärvi, "Kastehelmi", kakfat
44546
Slutpris280 SEK