Arkiv -/kartotekslåda i ek, 1900-talets första hälft
53396
Slutpris200 SEK
Grogglas, 12st
53859
Grogglas, 12st
Slutpris100 SEK
Mag:r Christian Scrivers Själa-Skatt, 1858
53856
Slutpris140 SEK
Höganäs Keramik, Studio, ägg i keramik
53839
Slutpris240 SEK
Joseph Schott, Smålandshyttan, vas i glas, FM Glas, Ronneby, pelikan i glas, samt Studio Åhus, snigel i glas, 3 delar
53838
Slutpris140 SEK
Taburett / pall, trä och textil med floral dekor
50573
Slutpris140 SEK
Arne Vodder för Kircodan Furniture, Denmark, "Cappuccino" cafestolar, 4st
51351
Slutpris3 000 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
Walter Andersson, Ystad Metall, adventsljusstake i nysilver, 1900-talets första hälft
41991
Slutpris440 SEK
Nils Landberg, Orrefors, tulpanglas
50359
Slutpris4 000 SEK
Värdering5 000 - 7 000 SEK
Stallfönster i gjutjärn med öppningsbar mittsektion
48769
Slutpris420 SEK
Ljuskrona, mässing och prismor, 1900-talets andra hälft
51472
Slutpris1 500 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK
Parti föremål i teak
53387
Parti föremål i teak
Slutpris380 SEK
Vägghylla för vinflaska och två vinglas, trä, 2st
53386
Slutpris100 SEK
Markslöjd, Kinna, bordslampa i teak med trådskärm
53385
Slutpris160 SEK
Kandelabrar i mässing, 1 par
53382
Kandelabrar i mässing, 1 par
Slutpris360 SEK
Osram, "Jul 612", adventsljusstake, teak och koppar/mässing
53384
Slutpris140 SEK
Miranda AB, "Typ T50", hänglampor i mässing och glas, 3st
53383
Slutpris240 SEK
Twenty Rapid Racing Fuel System, bränslebehållare för snabbtankning, 10 liter
53380
Slutpris100 SEK
Hagström II, F-200, USA, elgitarr, 1965
53375
Slutpris3 200 SEK
E.W. Asplind, Rättvik, bricka i mässing
53379
Slutpris180 SEK
Slavia 618 luftgevär, Tjeckoslovakien, 4,5mm
53378
Slutpris320 SEK
Brenderup, "FS1425 OB", släpvagn med tipp, 2020 års modell
53377
Slutpris7 000 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
Haenel X luftgevär, Tyskland, 4,5mm, 1930-tal
53376
Slutpris1 350 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Tavla, olja på duk, båtar vid kust, 1800-tal
53374
Slutpris100 SEK
Excellent-Geväret Mod CI, luftgevär, pumpmodell, 5,4mm, 1920/30-tal
53371
Slutpris660 SEK
Gerard Terborch, efter, litografiskt tryck, musicerande kvinnor
53373
Slutpris100 SEK
Hagström Viking REX, halvakustisk elgitarr, silvergrå, 2011
53370
Slutpris3 400 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
Gorillan Bobbys dödsmask, bemålad gips, 1930/40-tal
53369
Slutpris760 SEK
Ishizuka Seisakusho, Japan, flygplan i litograferad plåt, F-17, 1950-tal
53368
Slutpris220 SEK
Lennart Andersson, Gullaskruf, "Snoddas", selterglas, 9st
51548
Slutpris300 SEK
Kathrin Bernekorn, olja på duk, hus i dalgång
53366
Slutpris1 250 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Oidentifierad skulptör, väggrelief i bronserad gips, tjurfäktning
53365
Slutpris100 SEK
Kathrin Bernekorn, olja på duk, "Rönnbär i fönster"
53363
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
Axel Einar Lindskog, efter, väggrelief i bronserad betong, knäande kvinna
53364
Slutpris160 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, blomsterstilleben
53362
Slutpris100 SEK
Kai Nielsen (1882-1924), Bing & Gröndahl, figurin, satyr med druvklase
53361
Slutpris620 SEK
Värdering700 - 1 000 SEK
Boris Ninemae, olja på duk, "Något att dricka för spelemän"
53360
Slutpris18 000 SEK
Värdering20 000 - 22 000 SEK
Mattel, Hot Wheels, Ralf Schumacher Collection, Williams FW22 samt Ferrari F2004, 1:18
53359
Slutpris220 SEK
Paraplyställ i gjutjärn, 1900-talets första hälft
53358
Slutpris480 SEK
Telegrafverkets verkstad, Nynäshamn, väggtelefon, tidigt 1900-tal
53357
Slutpris560 SEK
Matchprogram, fotbolls-VM i Sverige 1958, Malmö, 5st
53356
Slutpris880 SEK
Bernt Böckman, litografi, komposition
53352
Slutpris340 SEK
Solingen, bestick, 66 delar
53353
Solingen, bestick, 66 delar
Slutpris320 SEK
Priskurant 1948 AB Malmö Fiskeredskapsaffär
53350
Slutpris200 SEK
Henri de Toulouse-Lautrec, efter, tryck, "Lindanserskan" och "Kvinnlig Clown"
53349
Slutpris100 SEK
Sture kandell, olja på duk, blomsterstilleben
53348
Slutpris420 SEK
Diverse DVD-filmer
53347
Diverse DVD-filmer
Slutpris100 SEK
Bauhaus Stabilomat, trapptege, 3 steg, metall
53346
Slutpris300 SEK