7d 14h
Mortlar i granit och marmor, 2st
54423
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Karaffer och shotglas med spelkortsdekor, 18 delar
54424
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Royal Copenhagen, kaffeservis, 18 delar
54425
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Bengt Hillgrund, olja på duk, gård vid fält
54426
Startbud100 SEK
7d 14h
Nittsjö Keramik, hänkelvas
54427
Nittsjö Keramik, hänkelvas
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Nao, Sapin, figurin, sittande hund
54428
Aktuellt bud120 SEK
7d 14h
Pioneer Audio/video Multi-Channel Reciever VSX-AX4ASi
54429
Aktuellt bud140 SEK
7d 14h
Wolfcraft, snabbtvingar, 8st
54430
Wolfcraft, snabbtvingar, 8st
Aktuellt bud140 SEK
7d 14h
Chark -/plastbackar, 10st
54431
Chark -/plastbackar, 10st
Aktuellt bud300 SEK
7d 14h
Yamaha PSR-F51 keyboard
54432
Yamaha PSR-F51 keyboard
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Mordaunt-Short, högtalarsystem
54433
Aktuellt bud220 SEK
7d 14h
Pioneer Audio/video Multi-Channel Reciever VSX-D714
54434
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Dosfräsar typ T80 samt Hole in one magnethåltagningssystem
54435
Aktuellt bud260 SEK
7d 14h
Black & Decker KW800 överhandsfräs med frässtål
54436
Aktuellt bud220 SEK
7d 14h
Diverse verktyg
54437
Diverse verktyg
Aktuellt bud160 SEK
7d 14h
Bosch PST 800 PEL sticksåg, Falke värmepistol, Metabo vinkelslip & Black & Decker bandslip
54438
Aktuellt bud300 SEK
7d 14h
Pioneer DVD Player DV-989AVi
54439
Pioneer DVD Player DV-989AVi
Aktuellt bud240 SEK
7d 14h
Pillivuyt, France, tekoppar med fat, 8 delar
54440
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Maskinskruvstäd och skruvstäd, 2st
54441
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Asp-Holmblad, Denmark, "Asp Tapers Stage", ljusstake i metall samt senapskula i järn
52557
Startbud100 SEK
7d 14h
Diverse verktyg, obegagnade
52660
Diverse verktyg, obegagnade
Aktuellt bud180 SEK
7d 14h
Hans Janstad, olja på duk, trädgård
54444
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Sven X:et Erixson, litografi, fiskebåt
54445
Startbud100 SEK
7d 14h
Oidentifierad konstnär, litografier, kompositioner, 2st
54446
Startbud100 SEK
7d 14h
Kurt Losell, olja på duk, landskap
54447
Startbud100 SEK
7d 14h
Einar Rosén, litografi, fiskeläge
54448
Startbud100 SEK
7d 14h
Kurt Losell, olja på duk, landskap med byggnad
54449
Startbud100 SEK
7d 14h
Oidentifierad konstnär, blandteknik på textil, bevingade fiskar
54450
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Kaffebehållare/tedispenser, 1900-talets första hälft
54451
Aktuellt bud300 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
7d 14h
Terje Hope, Möremöbler, Norge, stolar i ljus träfaner med formsvängda svärtade sidostycken, 6st
54452
Aktuellt bud120 SEK
Värdering3 000 SEK
7d 14h
Regent Lighting, Schweiz, dimmbar golvlampa
54453
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Barnstol/lekbord, 1950-tal
54454
Barnstol/lekbord, 1950-tal
Startbud100 SEK
7d 14h
Taisto Kaasinen (1918–1980), Upsala-Ekeby, figurin i lergods, pelikan
54455
Aktuellt bud640 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
7d 14h
Geobra, Haus-Telefon
54456
Geobra, Haus-Telefon
Startbud100 SEK
7d 14h
Limhamns Stegindustri, M;almö, stege in trä
54457
Startbud100 SEK
7d 14h
Gungstol, barnstorlek
54458
Gungstol, barnstorlek
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Kista, allmoge, trä och smide, 1700/1800-tal
54459
Startbud100 SEK
7d 14h
FR Brevettato,Italien, herrbetjänt i trä och mässing, 1900-talets andra hälft
54460
Aktuellt bud140 SEK
7d 14h
Boch la Louviere, Belgien, teservis, tidigt 1900-tal, 38 delar
54461
Aktuellt bud280 SEK
7d 14h
Plåtbilar, Bandai, Kellerman mm, 1950-tal, 3st
54462
Aktuellt bud160 SEK
7d 14h
Leksaksbilar, Lesney, Dinky Toys, Corgi mm
54463
Aktuellt bud480 SEK
7d 14h
Michael C. Toobey, olja på pannå, "Klagshamn"
54464
Startbud100 SEK
7d 14h
Gustav Rudberg, litografi, segelskepp utanför kust
54465
Aktuellt bud100 SEK
7d 14h
Åke Waldemar Larsson, olja på pannå, "Lomma Hamn"
54466
Startbud100 SEK
7d 14h
Maria Boczewska, litografier, Stockholmsmotiv, 2st
54467
Startbud100 SEK
7d 14h
Ole Ahlberg, litografi, figurkomposition
54468
Startbud100 SEK
7d 14h
Gunnar Larsson, litografier, landskap, 2st
54469
Startbud100 SEK
7d 14h
Diverse keramik, kannor och karotter, Stig Lindberg, äggömma, Arabai mm, 5 delar
54470
Startbud100 SEK