54423
Mortlar i granit och marmor, 2st
Aktuellt bud100 SEK
54424
Karaffer och shotglas med spelkortsdekor, 18 delar
Aktuellt bud100 SEK
54425
Royal Copenhagen, kaffeservis, 18 delar
Aktuellt bud100 SEK
54426
Bengt Hillgrund, olja på duk, gård vid fält
Startbud100 SEK
54427
Nittsjö Keramik, hänkelvas
Aktuellt bud100 SEK
54428
Nao, Sapin, figurin, sittande hund
Aktuellt bud120 SEK
54429
Pioneer Audio/video Multi-Channel Reciever VSX-AX4ASi
Aktuellt bud140 SEK
54430
Wolfcraft, snabbtvingar, 8st
Aktuellt bud140 SEK
54431
Chark -/plastbackar, 10st
Aktuellt bud300 SEK
54432
Yamaha PSR-F51 keyboard
Aktuellt bud100 SEK
54433
Mordaunt-Short, högtalarsystem
Aktuellt bud220 SEK
54434
Pioneer Audio/video Multi-Channel Reciever VSX-D714
Aktuellt bud100 SEK
54435
Dosfräsar typ T80 samt Hole in one magnethåltagningssystem
Aktuellt bud260 SEK
54436
Black & Decker KW800 överhandsfräs med frässtål
Aktuellt bud220 SEK
54437
Diverse verktyg
Aktuellt bud160 SEK
54438
Bosch PST 800 PEL sticksåg, Falke värmepistol, Metabo vinkelslip & Black & Decker bandslip
Aktuellt bud300 SEK
54439
Pioneer DVD Player DV-989AVi
Aktuellt bud240 SEK
54440
Pillivuyt, France, tekoppar med fat, 8 delar
Aktuellt bud100 SEK
54441
Maskinskruvstäd och skruvstäd, 2st
Aktuellt bud100 SEK
52557
Asp-Holmblad, Denmark, "Asp Tapers Stage", ljusstake i metall samt senapskula i järn
Startbud100 SEK
52660
Diverse verktyg, obegagnade
Aktuellt bud180 SEK
54444
Hans Janstad, olja på duk, trädgård
Aktuellt bud100 SEK
54445
Sven X:et Erixson, litografi, fiskebåt
Startbud100 SEK
54446
Oidentifierad konstnär, litografier, kompositioner, 2st
Startbud100 SEK
54447
Kurt Losell, olja på duk, landskap
Startbud100 SEK
54448
Einar Rosén, litografi, fiskeläge
Startbud100 SEK
54449
Kurt Losell, olja på duk, landskap med byggnad
Startbud100 SEK
54450
Oidentifierad konstnär, blandteknik på textil, bevingade fiskar
Aktuellt bud100 SEK
54451
Kaffebehållare/tedispenser, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
54452
Terje Hope, Möremöbler, Norge, stolar i ljus träfaner med formsvängda svärtade sidostycken, 6st
Aktuellt bud120 SEK
Värdering3 000 SEK
54453
Regent Lighting, Schweiz, dimmbar golvlampa
Aktuellt bud100 SEK
54454
Barnstol/lekbord, 1950-tal
Startbud100 SEK
54455
Taisto Kaasinen (1918–1980), Upsala-Ekeby, figurin i lergods, pelikan
Aktuellt bud640 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
54456
Geobra, Haus-Telefon
Startbud100 SEK
54457
Limhamns Stegindustri, M;almö, stege in trä
Startbud100 SEK
54458
Gungstol, barnstorlek
Aktuellt bud100 SEK
54459
Kista, allmoge, trä och smide, 1700/1800-tal
Startbud100 SEK
54460
FR Brevettato,Italien, herrbetjänt i trä och mässing, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud140 SEK
54461
Boch la Louviere, Belgien, teservis, tidigt 1900-tal, 38 delar
Aktuellt bud280 SEK
54462
Plåtbilar, Bandai, Kellerman mm, 1950-tal, 3st
Aktuellt bud160 SEK
54463
Leksaksbilar, Lesney, Dinky Toys, Corgi mm
Aktuellt bud480 SEK
54464
Michael C. Toobey, olja på pannå, "Klagshamn"
Startbud100 SEK
54465
Gustav Rudberg, litografi, segelskepp utanför kust
Aktuellt bud100 SEK
54466
Åke Waldemar Larsson, olja på pannå, "Lomma Hamn"
Startbud100 SEK
54467
Maria Boczewska, litografier, Stockholmsmotiv, 2st
Startbud100 SEK
54468
Ole Ahlberg, litografi, figurkomposition
Startbud100 SEK
54469
Gunnar Larsson, litografier, landskap, 2st
Startbud100 SEK
54470
Diverse keramik, kannor och karotter, Stig Lindberg, äggömma, Arabai mm, 5 delar
Startbud100 SEK