40039 Dux, "Classic", soffa, 1960-tal

40039a_8db61eca3ee50bf_med.jpeg
  • 40039a_8db61eca3ee50bf_sm.jpeg
  • 40039b_8db61eca4c46f15_sm.jpeg
  • 40039c_8db61eca2cf1f96_sm.jpeg
  • 40039d_8db61eca29f6459_sm.jpeg
  • 40039e_8db61eca404c852_sm.jpeg
  • 40039f_8db61eca4865f8f_sm.jpeg
  • 40039g_8db61eca32a1abe_sm.jpeg
  • 40039h_8db61eca3438173_sm.jpeg
  • 40039i_8db61eca4673e2f_sm.jpeg
  • 40039j_8db61eca30187f3_sm.jpeg

Tresitsig, lösa plymåer, omklädd klädsel i ljusbrunt mocka, ben av teak.

Längd ca 220 cm, sitthöjd ca 41 cm

Lite missfärgning på ett armstöd och ett märke på insidan på det andra armstödet annars fint skick. Repor på ben.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK