- MöblerRensa filter
50780
Hallmöbel/klädförvaring för barn
Aktuellt bud100 SEK
50782
Herrbetjänt
Aktuellt bud100 SEK
50783
Awab, kökspall, 1950/60-tal
Aktuellt bud300 SEK
50784
Köksstege/stegpall, utfällbar 1960/70-tal
Aktuellt bud180 SEK
50788
Trädgårdsstolar med karm, fällbara, teak & mahogny, 3st
Aktuellt bud1 100 SEK
50789
Hörnskåp, allmoge, daterat 1806
Aktuellt bud140 SEK
50790
Soffbord, benställning i teak och mässing med vit travertin skiva, 1960-tal
Aktuellt bud620 SEK
50808
Hauck, barnstol i trä, Stokke-modell
Aktuellt bud300 SEK
50917
Soffbord, njurformat med tidningshylla, 1940/50-tal
Aktuellt bud100 SEK
50918
Fåtölj/korgstol i rotting
Aktuellt bud100 SEK
50920
Blomsterbord i teakfaner
Aktuellt bud700 SEK
50924
Awab, stegpall i stål, 1950/60-tal
Aktuellt bud100 SEK
50943
Byrå med stenskiva, rokokostil
Aktuellt bud140 SEK
50944
Piedestaler, vitmålade, 3st
Aktuellt bud120 SEK
50945
Ekornes, Norge, "Uno", fällbara fåtöljer, läder och betsat lövträ, 2st
Aktuellt bud520 SEK
50946
Sybord, omkring 1900
Aktuellt bud100 SEK
50961
CJ Rosengaarden, bord, björk och masurbjörks faner
Aktuellt bud400 SEK
50991
Nils Jonsson, Troeds, Bra Bohag, "Malta", matbord i teak
Aktuellt bud140 SEK
50994
Piedestal med stenskivor och förgyllt trä
Aktuellt bud160 SEK
51061
John Kandell, Källemo AB, Värnamo, "Pilaster", hylla i ek
Aktuellt bud2 500 SEK
51088
Bord, allmoge, två lådor i sargen, 1800-tal
Startbud100 SEK
51112
Dux, sänggavlar i kromad metall
Startbud100 SEK
51113
Väggvitrin med glashyllor, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud100 SEK
51114
Damskrivbord, uppsats och utfällbar skiva, engelsk stil, 1900-tal
Startbud100 SEK
51142
Arbetsstol, industri, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud180 SEK
51143
Trädgårdsstolar, troligen KWA, Knäreds Werkstad AB, 2st
Aktuellt bud380 SEK
51144
Soffbord med tidningshylla, teak
Aktuellt bud100 SEK
51145
Vapenhylla med låsbar låda
Aktuellt bud100 SEK
51147
Pall i bemålat trä i form av en padda/groda
Startbud100 SEK
51153
Bänkgavlar, bemålat gjutjärn, sekelskifte 1800/1900
Aktuellt bud600 SEK
51167
Bänk i trä med textilsits samt kudde
Startbud100 SEK
51170
Ikea, "Pastill", bänk med zebramönstrad klädsel
Aktuellt bud380 SEK
51183
Trädgårdsbänk, grönmålat trä och metall
Aktuellt bud420 SEK
51184
Caféset i grönmålat trä och svart metall, 3 delar
Aktuellt bud160 SEK
51220
Bord i trä samt stol klädd i grå textil
Startbud100 SEK
51221
Fåtölj, "Oslo", elektrisk recliner med lyfthjälp
Aktuellt bud100 SEK
51300
Däckstolar med Dux dynor, 2st
Aktuellt bud1 300 SEK
51351
Arne Vodder för Kircodan Furniture, Denmark, "Cappuccino" cafestolar, 4st
Aktuellt bud840 SEK
51447
Sotka Lahti, Finland, karmstol
Startbud100 SEK
51448
Bänk med handtag
Aktuellt bud100 SEK
51458
Karin Mobring & Tomas Jelinek för IKEA, "Stockholm", karmstolar, 2st
Startbud100 SEK
51462
Göte Möbler, Nässjö, fåtölj, betsad bok och läder, 1960/70-tal
Startbud100 SEK
51584
Trädgårdsstolar, metallrör och plastband, 1960-tal
Startbud100 SEK
51588
Blomsterbord, teak och string
Aktuellt bud100 SEK
51619
Vägghylla, stringmodell
Startbud100 SEK
51631
Spel -/bridgebord med tygklädd skiva, hopfällbart
Startbud100 SEK
51636
Blombord/vagn, rotting med glaskiva, 1950/60-tal
Startbud100 SEK
51637
Tidningsställ, rotting med glaskiva, 1950/60-tal
Startbud100 SEK