40587 Sidobord/stilmöbel med bestickförvaring

40587a_8db6efc1623d359_med.jpeg
  • 40587a_8db6efc1623d359_sm.jpeg
  • 40587b_8db6efc163439ef_sm.jpeg
  • 40587c_8db6efc173f25ea_sm.jpeg
  • 40587d_8db6efc16a81950_sm.jpeg
  • 40587e_8db6efc16f500a8_sm.jpeg
  • 40587f_8db6efc16ce7475_sm.jpeg
  • 40587g_8db6efc1651a756_sm.jpeg
  • 40587h_8db6efc17b9df24_sm.jpeg
  • 40587i_8db6efc1841e73d_sm.jpeg
  • 40587j_8db6efc18bde7b8_sm.jpeg

Bruksslitage, fanerbortfall på flera ställen.

H72xL60xB42cm

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK