42253 Byrå, gustaviansk-stil, mahogny, 1900-talets först hälft

42253a_8db9cd624193303_med.jpeg
  • 42253a_8db9cd624193303_sm.jpeg
  • 42253b_8db9cd622c6ec80_sm.jpeg
  • 42253c_8db9cd623223db7_sm.jpeg
  • 42253d_8db9cd622f96a6e_sm.jpeg
  • 42253e_8db9cd62284373f_sm.jpeg
  • 42253f_8db9cd6232090e8_sm.jpeg
  • 42253g_8db9cd623e87e78_sm.jpeg
  • 42253h_8db9cd6249026fb_sm.jpeg
  • 42253i_8db9cd62310866f_sm.jpeg
  • 42253j_8db9cd62439b984_sm.jpeg

Fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing,

Snedställda kannelerade hörn, avsmalnande ben med fothylsor, toppskiva av sten.

H92xB102xD48cm.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK