42314 Stins/verkstadsstol i trä och gjutjärn, 1900-talets början.

42314a_8db9e42ca6dd837_med.jpeg
  • 42314a_8db9e42ca6dd837_sm.jpeg
  • 42314b_8db9e42caefe3fd_sm.jpeg
  • 42314c_8db9e42cb2b24fd_sm.jpeg
  • 42314d_8db9e42ccf18ccd_sm.jpeg
  • 42314e_8db9e42cb8548dc_sm.jpeg
  • 42314f_8db9e42cd98e795_sm.jpeg
  • 42314g_8db9e42cb8ab666_sm.jpeg
  • 42314h_8db9e42ccc22a46_sm.jpeg
  • 42314i_8db9e42cb1b3a86_sm.jpeg
  • 42314j_8db9e42cc5d4dcf_sm.jpeg
  • 42314k_8db9e42ccb1c92c_sm.jpeg
  • 42314l_8db9e42cac679ae_sm.jpeg
  • 42314m_8db9e42cd710672_sm.jpeg
  • 42314n_8db9e42cd2ebf51_sm.jpeg

Lagning finns, behöver stabiliseras och förstärkas.

Snurrfunktion fungerar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK