43312 Poul Cadovius, Denmark, "Royal System", hyllsystem, 1960-tal

43312a_8dbb54a07d9f144_med.jpeg
  • 43312a_8dbb54a07d9f144_sm.jpeg
  • 43312b_8dbb54a0819cb95_sm.jpeg
  • 43312c_8dbb54a0861b5de_sm.jpeg
  • 43312d_8dbb54a089dacf9_sm.jpeg
  • 43312e_8dbb54a07927fa8_sm.jpeg
  • 43312f_8dbb54a080fcdb5_sm.jpeg
  • 43312g_8dbb54a088567e9_sm.jpeg
  • 43312h_8dbb54a08397440_sm.jpeg
  • 43312i_8dbb54a0855919e_sm.jpeg
  • 43312j_8dbb54a093ee6fe_sm.jpeg

Teak och metall.

4 stegar, 8 hyllor, 1 skåp, 1 modul med 2 lådor, 1 modul med lådor och fack.

Saknas metallhållare till en hylla.

Bruksslitage, repor.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK