43716 C.H.B, olja på duk, "Victor Emanuels och Giuseppe Garibaldi möte den 16 October 1860 nära Teano"
Signerad C.H.B samt daterad 1870.
En del skador på duk och ram.
57x68cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |