53089 Joseph Ortloff (1891-1956), "Weiber und Tiere" litografier, 1917, 10st

53089a_8dc983acc1d3789_med.jpeg
  • 53089a_8dc983acc1d3789_sm.jpeg
  • 53089b_8dc983acccfcaaa_sm.jpeg
  • 53089c_8dc983ace2c1842_sm.jpeg
  • 53089d_8dc983acfeec5d1_sm.jpeg
  • 53089e_8dc983ad131b0a8_sm.jpeg
  • 53089f_8dc983ad2c2b2b6_sm.jpeg
  • 53089g_8dc983ad3ae700e_sm.jpeg
  • 53089h_8dc983ad4a64fda_sm.jpeg
  • 53089i_8dc983ad5989c81_sm.jpeg
  • 53089j_8dc983ad661d2d1_sm.jpeg
  • 53089k_8dc983ad7280f74_sm.jpeg
  • 53089l_8dc983ad805c692_sm.jpeg
  • 53089m_8dc983ad8ce3d47_sm.jpeg
  • 53089n_8dc983ad9780690_sm.jpeg
  • 53089o_8dc983ada380f0a_sm.jpeg

Numrerad 46/100. Utgiven av Artur Wolff, Wien.

  • Skick:Bruksslitage, avbruten rygg på mapp.
  • Storlek:Mappens mått 33x24cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK