54217 Väggdekoration, sidodel av åsne/hästvagn, Sicilien, "Sponda di Carretto", 1700/18-tal, senare bemålad

54217a_8dcbea3ebbf2495_med.jpeg
  • 54217a_8dcbea3ebbf2495_sm.jpeg
  • 54217b_8dcbea3ed5a6491_sm.jpeg
  • 54217c_8dcbea3efebf32e_sm.jpeg
  • 54217d_8dcbea3f1ced2ac_sm.jpeg
  • 54217e_8dcbea3f3cf0217_sm.jpeg
  • 54217f_8dcbea3f649818a_sm.jpeg
  • 54217g_8dcbea3f8714599_sm.jpeg
  • 54217h_8dcbea3fa68e6b0_sm.jpeg
  • 54217i_8dcbea3fd1b8236_sm.jpeg
  • 54217j_8dcbea3ff5c9717_sm.jpeg
  • 54217k_8dcbea4014fee93_sm.jpeg
  • 54217l_8dcbea402bb0c96_sm.jpeg
  • 54217m_8dcbea403f43de0_sm.jpeg
  • 54217n_8dcbea40686c170_sm.jpeg
  • 54217o_8dcbea4084e4251_sm.jpeg
  • 54217p_8dcbea40a4977fb_sm.jpeg
  • 54217q_8dcbea40c53a813_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:117x56cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK