- HeminredningRensa filter
56835
Kryddbyrå, vägghängd, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud120 SEK
56843
Victoria Plumb, dusch -/badkarsblandare
Startbud100 SEK
56844
Skåp i trä, ramfront
Aktuellt bud100 SEK
56866
Francis Cayouette för IKEA, "Elloven", skärmstöd med bambulåda, vit, 2st
Aktuellt bud120 SEK
56900
Eldställ och gnistskydd, järn och mässing, 1800-tal
Aktuellt bud360 SEK
56902
Smedbo, dörrhandtag i mässing, 4st
Startbud100 SEK
56903
Dörrhandtag i mässing, 5st
Aktuellt bud100 SEK
56909
Zone, medicinskåp, glas och metall
Startbud100 SEK
56917
Vinställ, smide, 19/2000-tal
Aktuellt bud240 SEK
56918
Stegpall, Finland, stål och björk
Aktuellt bud100 SEK
56925
Dörrmatta i gjutjärn
Aktuellt bud320 SEK
57110
Dimitri Omersa för Valenti, Spanien, läderbänk med bar formad som noshörning
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering8 000 SEK
57111
Sven-Eric Juhlin, Gustavsberg, skivställ i plast, 1970-tal, 9st
Aktuellt bud220 SEK
57112
Brasskydd/galler i mässing samt eldställ, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud220 SEK
57113
Awab, stegpall i stål, 1950/60-tal
Aktuellt bud400 SEK
57170
Hyllor och väggljusstakar
Aktuellt bud100 SEK
57183
Ledad kläd- och hattkrok av förnicklad mässing med totalt fyra krokar, 2st
Aktuellt bud120 SEK
57194
Telefonhylla, teak och string, 1950/60-tal
Aktuellt bud100 SEK
57326
Äldre ramar, plast och glas, 14st
Aktuellt bud100 SEK
57446
Tidningsställ i rotting med glasskiva
Aktuellt bud160 SEK
57586
Konsoller/ampelkrok gjutjärn, 2st
Startbud100 SEK