1
3d 7h
Kryddbyrå, vägghängd, 1900-talets första hälft
56835
Aktuellt bud120 SEK
3d 7h
Victoria Plumb, dusch -/badkarsblandare
56843
Startbud100 SEK
3d 7h
Skåp i trä, ramfront
56844
Skåp i trä, ramfront
Aktuellt bud100 SEK
3d 7h
Francis Cayouette för IKEA, "Elloven", skärmstöd med bambulåda, vit, 2st
56866
Aktuellt bud120 SEK
3d 8h
Eldställ och gnistskydd, järn och mässing, 1800-tal
56900
Aktuellt bud360 SEK
3d 8h
Smedbo, dörrhandtag i mässing, 4st
56902
Startbud100 SEK
3d 8h
Dörrhandtag i mässing, 5st
56903
Dörrhandtag i mässing, 5st
Aktuellt bud100 SEK
3d 8h
Zone, medicinskåp, glas och metall
56909
Startbud100 SEK
3d 8h
Vinställ, smide, 19/2000-tal
56917
Vinställ, smide, 19/2000-tal
Aktuellt bud240 SEK
3d 8h
Stegpall, Finland, stål och björk
56918
Aktuellt bud100 SEK
3d 8h
Dörrmatta i gjutjärn
56925
Dörrmatta i gjutjärn
Aktuellt bud320 SEK
10d 7h
Dimitri Omersa för Valenti, Spanien, läderbänk med bar formad som noshörning
57110
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering8 000 SEK
10d 7h
Sven-Eric Juhlin, Gustavsberg, skivställ i plast, 1970-tal, 9st
57111
Aktuellt bud220 SEK
10d 7h
Brasskydd/galler i mässing samt eldställ, 1900-talets första hälft
57112
Aktuellt bud220 SEK
10d 7h
Awab, stegpall i stål, 1950/60-tal
57113
Aktuellt bud400 SEK
10d 8h
Hyllor och väggljusstakar
57170
Hyllor och väggljusstakar
Aktuellt bud100 SEK
10d 9h
Ledad kläd- och hattkrok av förnicklad mässing med totalt fyra krokar, 2st
57183
Aktuellt bud120 SEK
10d 9h
Telefonhylla, teak och string, 1950/60-tal
57194
Aktuellt bud100 SEK
17d 7h
Äldre ramar, plast och glas, 14st
57326
Aktuellt bud100 SEK
17d 9h
Tidningsställ i rotting med glasskiva
57446
Aktuellt bud160 SEK
24d 7h
Konsoller/ampelkrok gjutjärn, 2st
57586
Startbud100 SEK