54606 Ove Olson, litografi, kanalvy
Signerad och daterad 1967 samt numrerad 297/350.
Markus Auktioner skickar ej detta objekt då det är för stort, för många delar eller ömtåligt, köpare hämtar på plats eller ordnar själv transport med upphämtning där transportören packar godset tex JMT Flytt (www.jmtflytt.se).
- Storlek:Rammått 66x85cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |