54731 Stolar, Italien, Bauhaus-modell, 1900-talets senare del, 4st

54731a_8dcca889c08d466_med.jpeg
  • 54731a_8dcca889c08d466_sm.jpeg
  • 54731b_8dcca889d39b59d_sm.jpeg
  • 54731c_8dcca889f892ef1_sm.jpeg
  • 54731d_8dcca88a1b0eefd_sm.jpeg
  • 54731e_8dcca88a409785f_sm.jpeg
  • 54731g_8dcca88a7df45d7_sm.jpeg
  • 54731h_8dcca88a9d29e36_sm.jpeg
  • 54731i_8dcca88abca88a1_sm.jpeg
  • 54731j_8dcca88ad799d3b_sm.jpeg
  • 54731k_8dcca88b00b52bf_sm.jpeg

Stålställning med rygg och sits i rotting.

  • Skick:Bruksslitage, skador förekommer.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK