40039 Dux, "Classic", soffa, 1960-tal
Tresitsig, lösa plymåer, omklädd klädsel i ljusbrunt mocka, ben av teak.
Längd ca 220 cm, sitthöjd ca 41 cm
Lite missfärgning på ett armstöd och ett märke på insidan på det andra armstödet annars fint skick. Repor på ben.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |