41170 Peter Opsvik, Stokke, "Gravity Balans", ergonomisk fåtölj

41170a_8db7c79cce467af_med.jpeg
  • 41170a_8db7c79cce467af_sm.jpeg
  • 41170b_8db7c79cd78c1e8_sm.jpeg
  • 41170c_8db7c79cd6da039_sm.jpeg
  • 41170d_8db7c79cdb5f4cb_sm.jpeg
  • 41170e_8db7c79cd3ba970_sm.jpeg
  • 41170f_8db7c79cd681d0f_sm.jpeg
  • 41170g_8db7c79cdd3ca54_sm.jpeg

Ergonomisk fåtölj med askträram med armstöd, klädd och täckt med beige/brunt läder. Användbar i fyra lägen, med tillverkarens märke på baksidan.

Slitage, repor och märken på läder.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK