45609 Karl Malmsten för OH Sjögren, "Visingsö", soffa
Stomme av furu Genombrutna gavlar samt rygg. Lösa plymåer i rygg och sits.
Bruksslitage, smärre repor, märken. Tyg är slitet och fläckigt.
Längd 205cm, bredd 77cm, höjd 72cm.
Skickas ej, köpare hämtar på plats eller ordnar själv transport med upphämtning där transportören packar godset.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |