45616 Amann Sysilke, syskåp / butiksmonter från butik, 1940/50-tal
Förvaringsskåp för sytillbehör med 12 utdragbara fack, ett större fack nederst och en utdragbar skiva
Medföljer flertalet textilprover i olika kulörer.
Kortad, har ursprungligen varit högre.
Något plexiglas har skador.
118x36x31cm.
Skickas ej, köpare hämtar på plats eller ordnar själv transport med upphämtning där transportören packar godset.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |