48380 Läkar -/medicinskåp, glas och metall, 1940/50-tal

48380a_8dc2ef3606605e3_med.jpeg
  • 48380a_8dc2ef3606605e3_sm.jpeg
  • 48380b_8dc2ef361179050_sm.jpeg
  • 48380c_8dc2ef361ed4783_sm.jpeg
  • 48380d_8dc2ef3634ee1b9_sm.jpeg
  • 48380e_8dc2ef3642d8e30_sm.jpeg
  • 48380f_8dc2ef365e1cf64_sm.jpeg
  • 48380g_8dc2ef36794b6f6_sm.jpeg
  • 48380h_8dc2ef36927d39b_sm.jpeg
  • 48380i_8dc2ef36aa1fb4e_sm.jpeg
  • 48380j_8dc2ef36c42c77b_sm.jpeg

Vitmålat. 4 hyllplan av originalglas. Vridbart handtag för stängning.

Längd 94 cm, bredd 47 cm, höjd 179 cm

  • Skick:Bruksslitage och märken. Öppet men nyckel finns ej för att låsa skåpet.
  • Storlek:H178xB94xD47cm

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK