48855 Andreas Hansen, Hadsten Møbelfabrik, Form 75, Denmark, sekretär/skrivbord med karmstol, 1970-tal

48855a_8dc385b4cdfa4e0_med.jpeg
  • 48855a_8dc385b4cdfa4e0_sm.jpeg
  • 48855b_8dc385b4dac7da0_sm.jpeg
  • 48855c_8dc385b4eda9021_sm.jpeg
  • 48855d_8dc385b50b891dc_sm.jpeg
  • 48855e_8dc385b5285719b_sm.jpeg
  • 48855f_8dc385b54708fa6_sm.jpeg
  • 48855g_8dc385b5636ff6d_sm.jpeg
  • 48855h_8dc385b58163074_sm.jpeg
  • 48855i_8dc385b59ffa1d9_sm.jpeg
  • 48855j_8dc385b5c009b33_sm.jpeg
  • 48855k_8dc385b5e0cdabb_sm.jpeg
  • 48855l_8dc385b5f7bac9b_sm.jpeg
  • 48855m_8dc385b60148440_sm.jpeg
  • 48855n_8dc385b622c32c3_sm.jpeg
  • 48855o_8dc385b63fc4696_sm.jpeg
  • 48855p_8dc385b65c7732a_sm.jpeg
  • 48855q_8dc385b6754d1c3_sm.jpeg
  • 48855r_8dc385b691ef290_sm.jpeg

Uppsats med 3 lådor och fack, delad skrivskiva med två uppfällbara klaffar och bakomliggande förvaring.

  • Skick:Slitage, mycket repig framför allt på sidor och ben.
  • Storlek:Höjd från 73103cm. längd 112cm, bredd 82cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK