50273 Kenneth Bergenblad, Dux, stolar, 1980-tal, 5st

50273a_8dc56c748ec0713_med.jpeg
  • 50273a_8dc56c748ec0713_sm.jpeg
  • 50273b_8dc56c74a301669_sm.jpeg
  • 50273c_8dc56c74c908f6e_sm.jpeg
  • 50273d_8dc56c74eb82db1_sm.jpeg
  • 50273e_8dc56c750f5fa82_sm.jpeg
  • 50273f_8dc56c7535f9dd2_sm.jpeg
  • 50273g_8dc56c755e02755_sm.jpeg
  • 50273h_8dc56c757f76be2_sm.jpeg

Stomme i rostfritt stål,

Sits ryggbricka och armlän klädda i textil.

  • Skick:Bruksslitage, fläckar, revor.
  • Storlek:Höjd 81cm, Bredd 62cm, sitthöjd ca. 48cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK