51396 Erik Carlberg, olja på duk, klippig kust
Signerad.
Markus Auktioner skickar ej detta objekt, köpare hämtar på plats eller ordnar själv transport med upphämtning där transportören packar godset tex JMT Flytt (www.jmtflytt.se).
- Storlek:73x112cm.
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |