51777 Maria Hillfon, olja på trä, blomma

51777a_8dc796a1dca95a0_med.jpeg
  • 51777a_8dc796a1dca95a0_sm.jpeg
  • 51777b_8dc796a1e851cc4_sm.jpeg
  • 51777c_8dc796a2045cd36_sm.jpeg
  • 51777d_8dc796a22251243_sm.jpeg
  • 51777e_8dc796a22be978b_sm.jpeg
  • 51777f_8dc796a239a4a53_sm.jpeg
  • 51777g_8dc796a25edf6a5_sm.jpeg

Tredelad, ihopfällbar, signerad med monogramsignatur. Signerad med full namn á tergo samt daterad -05.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:Ca 89x30 i utfällt läge.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer