53085 Ernst Deutsch, "Galante Frauen". faksimiltryck, 1917, 10st

53085a_8dc9837649dd1fd_med.jpeg
  • 53085a_8dc9837649dd1fd_sm.jpeg
  • 53085a_8dc983753f1773a_sm.jpeg
  • 53085b_8dc983754b1d854_sm.jpeg
  • 53085c_8dc983755e91138_sm.jpeg
  • 53085d_8dc983757a323d4_sm.jpeg
  • 53085e_8dc98375868b431_sm.jpeg
  • 53085f_8dc983759366e0c_sm.jpeg
  • 53085g_8dc983759cdbbf4_sm.jpeg
  • 53085h_8dc98375aa656a5_sm.jpeg
  • 53085i_8dc98375b62843d_sm.jpeg
  • 53085j_8dc98375c2172f9_sm.jpeg
  • 53085k_8dc98375cd4f03f_sm.jpeg
  • 53085l_8dc98375daa916a_sm.jpeg

Numrerad 655/1000. Utgiven av Artur Wolff, Wien, 1917.

  • Skick:Bruksslitage, avbruten rygg på mapp, veck på underpapper.
  • Storlek:Mappens mått 37x29cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK