53684 Sekretär, Danmark, teak, 1960/70-tal

53684a_8dca621f54e9f6d_med.jpeg
  • 53684a_8dca621f54e9f6d_sm.jpeg
  • 53684b_8dca621f5de6f4a_sm.jpeg
  • 53684c_8dca621f7154078_sm.jpeg
  • 53684d_8dca621f8f78296_sm.jpeg
  • 53684e_8dca621fa9f81ab_sm.jpeg
  • 53684f_8dca621fb8a255a_sm.jpeg
  • 53684g_8dca621fd4caf66_sm.jpeg
  • 53684h_8dca621ff017fd9_sm.jpeg

Utrustad med 3 stora lådor och en utdragbar skjuthylla så att denna möbel även kan användas som skrivbord.

Överst finns 2 små lådor och en dörr med spegel inuti.

Nyckeln finns.

  • Skick:Smärre bruksslitage. Spegeldörr är lös och det saknas 2 skruvar till denna.
  • Storlek:B88xD40xH110cm

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK