54589 Ulf Onsberg, litografi, väg genom vegetation

54589a_8dcc72cfae090c5_med.jpeg
  • 54589a_8dcc72cfae090c5_sm.jpeg
  • 54589b_8dcc72cfb7dc80a_sm.jpeg
  • 54589c_8dcc72cfc29c6be_sm.jpeg
  • 54589d_8dcc72cfe280a46_sm.jpeg

Signerad och numrerad 29/150.

Markus Auktioner skickar ej detta objekt då det är för stort, för många delar eller ömtåligt, köpare hämtar på plats eller ordnar själv transport med upphämtning där transportören packar godset tex JMT Flytt (www.jmtflytt.se).

  • Storlek:80x61cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK