54790 Skolplanscher, motiv från medeltiden, 6st

54790a_8dccbf7d0858933_med.jpeg
  • 54790a_8dccbf7d0858933_sm.jpeg
  • 54790a_8dccbf78a4fb232_sm.jpeg
  • 54790b_8dccbf78b7bd486_sm.jpeg
  • 54790c_8dccbf78e0ac910_sm.jpeg
  • 54790d_8dccbf78fd7e338_sm.jpeg
  • 54790e_8dccbf790fcf00f_sm.jpeg
  • 54790f_8dccbf79348c7b3_sm.jpeg
  • 54790g_8dccbf7951593f3_sm.jpeg
  • 54790h_8dccbf796601471_sm.jpeg
  • 54790i_8dccbf798e396b8_sm.jpeg
  • 54790j_8dccbf79b064fbe_sm.jpeg
  • 54790k_8dccbf79c5a3f9d_sm.jpeg
  • 54790l_8dccbf79f4171b9_sm.jpeg
  • 54790m_8dccbf7a16b1ef8_sm.jpeg
  • 54790n_8dccbf7a2b3fd25_sm.jpeg
  • 54790o_8dccbf7a54b9f06_sm.jpeg
  • 54790p_8dccbf7a773feb5_sm.jpeg
  • 54790q_8dccbf7a8ab134e_sm.jpeg

Tecknade av Olle Hjortzberg på 1930-talet.

  • Skick:Bruksslitage.
  • Storlek:62x85cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK