56854 Spegel, Louis XIV stil, 1800-tal

56854a_8dcf9d716d0ef76_med.jpeg
  • 56854a_8dcf9d716d0ef76_sm.jpeg
  • 56854b_8dcf9d7177bf847_sm.jpeg
  • 56854c_8dcf9d718189ab8_sm.jpeg
  • 56854d_8dcf9d718cbfa6e_sm.jpeg
  • 56854e_8dcf9d71a50e006_sm.jpeg
  • 56854f_8dcf9d71cefdf73_sm.jpeg
  • 56854g_8dcf9d71e4a5a77_sm.jpeg
  • 56854h_8dcf9d720cccc9e_sm.jpeg
  • 56854i_8dcf9d7221d8990_sm.jpeg
  • 56854j_8dcf9d723029d85_sm.jpeg
  • 56854k_8dcf9d7247e45f9_sm.jpeg
  • 56854l_8dcf9d725f22c09_sm.jpeg

 Rik utsmyckning i mässing med blad och blomdekor. Slipade mönster i spegel.

  • Skick:Bruks -/åldersslitage, saknade delar, skador.
  • Storlek:72x86cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK