- Sjöfart, Järnväg & LuftfartRensa filter
56894
Modellbåt, "Hyundai SWE 11000"
Startbud100 SEK
56939
Siemens & Halske, stämgafflar, 125Hz, 3st
Aktuellt bud100 SEK
56971
SAS Flight Academy, slipsnål och manschettnappar
Aktuellt bud120 SEK
57147
Tavla, tittskåp, fiskeläge, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
57154
Tubkikare i mässing, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud220 SEK
57365
Barometer, termometer, klocka samt hygrometer, 4st
Aktuellt bud100 SEK
57413
Väderstation, mahognylook, termometer, hygrometer, klocka och barometer
Startbud100 SEK
57414
Huger, "Sputnik", space age väderstation, termometer/hygrometer/barometer
Aktuellt bud240 SEK
57415
Barometrar, 2st
Startbud100 SEK
57439
Märklin, tåg, vagnar, spår mm
Aktuellt bud480 SEK
53200
Brandmansbälte samt brandyxa
Startbud100 SEK
Värdering500 SEK