- SpeglarRensa filter
54570
Spegel med förgylld träram
Aktuellt bud160 SEK
54733
Byrå med spegel, engelsk maritim stil
Aktuellt bud220 SEK
54740
Spegel, rund ram i metall
Startbud100 SEK
55053
Spegel, droppformad, 1950/60-tal
Startbud100 SEK
55099
Ram och spegel, trä med rikt skuren floral dekor, omkring 1900
Startbud100 SEK
55170
Spegel, förgylld träram med inslag av sammet
Startbud100 SEK
55172
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
55250
Spegel med ornamenterad mässingsram
Startbud100 SEK
55251
Spegel med ornamenterad ram i tenn
Startbud100 SEK
55283
Spegel med skuren träram
Startbud100 SEK