- Tobakiana, Breweriana & BensinianaRensa filter
56765
Guinness, ölskylt i porslin
Aktuellt bud220 SEK
56889
Ystad Metall mm, föremål i brons och tenn, 8st
Aktuellt bud100 SEK
56907
MCM Colony In Good Taste, ishink mm, 2 delar
Startbud100 SEK
56917
Vinställ, smide, 19/2000-tal
Aktuellt bud400 SEK
56963
America´s Pride, litografi, etikett från cigarrlåda
Startbud100 SEK
57110
Dimitri Omersa för Valenti, Spanien, läderbänk med bar formad som noshörning
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering8 000 SEK
57177
Adam Thylstrup, Nilsjohan, "Is-Sissi", ishink i rostfritt, glas och plast
Startbud100 SEK
57307
Diverse smycken, tändare, glasögon mm
Aktuellt bud500 SEK
57353
Träbackar, Skåne Öl, Apotekarnes, 2st
Aktuellt bud300 SEK
57527
Aktuellt bud240 SEK
57629
Fasadskylt, Spendrups öl, dubbelsidig plåt med hållare i smide
Aktuellt bud140 SEK