54909
Annie Huldén & Sanna Dahlman för IKEA, "Krokig", tamburmajor för barn
Slutpris120 SEK
54910
Jakttrofé, vildssvin, uppstoppad på vägghängd träplatta
Slutpris180 SEK
54908
Hyllested Keramik, Danmark, figurin, grävling i stengods
Slutpris180 SEK
54907
Lunnefågel, uppstoppad
Slutpris740 SEK
54906
Lisa Larson, Gustavsberg, "Tiger", från serien Afrika
Slutpris1 050 SEK
Värdering1 500 SEK
54904
Rejmyre belysning, taklampa, mässing med prismor
Slutpris160 SEK
54903
Skulptur i gjutjärn, labrador, del av dörrstopp
Slutpris140 SEK
54902
Taklampa, Swedish Grace, glas och metall, 1900-tal
Slutpris780 SEK
54901
Mazetti, plåtburk, tidigt 1900-tal
Slutpris380 SEK
54900
Nils Ingvar Nilson, olja på duk, fruktstilleben
Slutpris120 SEK
54898
Wallendorf, figuriner, dansöser mm, 4st
Slutpris180 SEK
54896
Carl Berndtsson (1902–1983), olja på duk, hustak
Slutpris100 SEK
54895
Erik Walter Persson, olja på duk, äng med ljung
Slutpris140 SEK
54894
Olle Hallén, olja på duk, "Höstdagar Österlen"
Slutpris140 SEK
54892
Wallendorf, figuriner, dansöser, 2st
Slutpris500 SEK
54891
Tage E Nilsson, olja på pannå, landskap
Slutpris100 SEK
54890
Lizzie Nathansen, olja på duk, skata
Slutpris460 SEK
54888
Eskil Skans, olja på pannå, "Limhamn"
Slutpris440 SEK
54887
Wallendorf, figurin, dansös
Slutpris400 SEK
54886
Munktell, Fiat, DAF, Villiers mm, instruktionsböckerr mm för bil och traktor
Slutpris200 SEK
54885
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Gislöv"
Slutpris500 SEK
54884
Tage Ahlm, olja på duk, "Skåre fiskeläge"
Slutpris160 SEK
54883
Carlsberg Pilsner, inramad affisch
Slutpris100 SEK
54879
Fåtölj i rotting
Slutpris400 SEK
54881
Omega Seamaster Genéve,, herrklocka, 1968
Slutpris3 200 SEK
Värdering3 000 SEK
54880
Lisa Larson, Gustavsberg, "Dora" ur serien ABC-flickorna
Slutpris3 400 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
54875
Crescent, "Rodeo", barncykel, 1970-tal
Slutpris1 100 SEK
54878
Texaco, lock/skylt i järn
Slutpris280 SEK
54876
FR Brevettato,Italien, herrbetjänt i trä och mässing, 1900-talets andra hälft
Slutpris140 SEK
54877
Noboru Nakamura för IKEA, "Poäng", fåtöljer, böjträ med textilsits, 1980/90-tall
Slutpris100 SEK
54874
Royal, barncykel, 1960-tal
Slutpris120 SEK
54873
Bernice Mowry, Franklin Mint, "Passion of Cinderella", docka på ställning
Slutpris180 SEK
54871
Lisa Larson, Gustavsberg, "Charlotta" ur serien ABC-flickorna
Slutpris3 300 SEK
Värdering3 000 - 3 500 SEK
54870
Mattel, diverse Barbiedockor
Slutpris360 SEK
54869
Garcia Mitchell fiskerulle i kartong samt Shakespeare 2200m haspelhullar, 2st
Slutpris280 SEK
54868
Sony Playstation2, PS2 med tillbehör
Slutpris200 SEK
54867
Modellskepp i trä
Slutpris160 SEK
54866
Fiskerullar, ABU Ambassadeur 5600 Plus, Mag II, Shimano, Mitchell, 5st
Slutpris620 SEK
54862
Lådhurts i trä med innehåll
Slutpris740 SEK
54865
Mattel, Barbie, Cindy mm, flyttlåda med diverse dockkläder och tillbehör
Slutpris540 SEK
54864
Carl Grimberg, "Svenska folkets underbara öden", halvfranska band 1-11
Slutpris140 SEK
54863
Diverse fiskespön, spinn/mete, Reakt, Daiwa, ABU, Blue Fox mm
Slutpris420 SEK
54861
Mattel, diverse Barbiedockor
Slutpris360 SEK
54860
Tyco, bilbanor, "Volvo Super Touring" & "Grand Prix"
Slutpris520 SEK
54859
Diverse verktyg, yxor, Sandviksågar mm
Slutpris240 SEK
54857
Hacka, WWII, US Army, m/1944
Slutpris160 SEK
54858
Skruvtvingar, 16st
Slutpris720 SEK
54856
Pioneer SA-7300 Stereo Amplifier
Slutpris580 SEK