Piedestal i betsat trä
52608
Piedestal i betsat trä
Slutpris120 SEK
Action figurer, Power Rangers, Disney Aladdin mm
52601
Slutpris520 SEK
Rökbord, intarsia under glasskiva
52607
Slutpris420 SEK
Diverse krigsleksaksmodeller mm
52605
Slutpris220 SEK
Kamin, Ljungdells #52 i gjutjärn
52606
Slutpris500 SEK
Erkers Marie Persson, figuriner, hästar i keramik, 2st
52604
Slutpris220 SEK
Parti Pogs och Slammers
52603
Parti Pogs och Slammers
Slutpris100 SEK
Disney, Tail Spin, flygplan och figurer, 8 delar
52600
Slutpris580 SEK
Militära papplådor, 4st
52602
Militära papplådor, 4st
Slutpris140 SEK
Mattel, He-man, Masters Of The Universe, vintage actionfigurer
52593
Slutpris460 SEK
Takarmatur samt kupa, art deco, 1920/30-tal
52599
Slutpris160 SEK
Anna Ehrner, Ateljé Lyktan, "Anna",  vägglampor, textil och trä, 1900-tal, 3st
52598
Slutpris460 SEK
Plåtburkar, Solo Kaffe, Mazetti, Tellus kaffe mm
52597
Slutpris180 SEK
Skeppsljusstakar i mässing, 1 par
52595
Slutpris220 SEK
Arabia, Muminmugg, "Glada familjen", 1995-2007
52592
Slutpris140 SEK
Okänd konstnär, litografi, skator
52590
Slutpris140 SEK
Nautiska böcker, Tidvattens-Kartor, Olof Gyldén 1894 samt Light and Tides of the world and Fog-signals, H.D Jenkins 1902
52589
Slutpris120 SEK
Kaxholmen, hoppgunga med karmsax, obegagnad
52588
Slutpris100 SEK
Søren Ravn Christensen, Umage (tidigare Vita Copenhagen), "Clava Dine", taklampa, vitlackerad metall
52587
Slutpris280 SEK
Konstsmide, Blentarp, pilar i smide med belysning
52585
Slutpris140 SEK
Diverse knivar, Mora, J.A Hallberg mm, 7st
52586
Slutpris320 SEK
Carl Olsson, olja på pannå, skånegård
52584
Slutpris540 SEK
Rune T Johansson, litografi, fågelunge bland ägg
52582
Slutpris100 SEK
Elsa Mårtensson, olja på duk, går bland träd
52581
Slutpris100 SEK
Maria Hillfon, litografi, tistel
52580
Slutpris560 SEK
Oscar Reutersvärd, litografi, omöjlig figur
52579
Slutpris920 SEK
Channa Bankier, litografi, ansikte med ett rött öga
52578
Slutpris240 SEK
Axel Hamborn, olja på duk, barn framför husgavel
52577
Slutpris100 SEK
Göran Wärff, Boda Trä, nötknäppare i form av fågel
52574
Slutpris100 SEK
Cross, bläck och blyertspenna, reklammärkta IBM, delvis 10k guldförgyllda, 1970-tal
52573
Slutpris300 SEK
Olle Alberius, Rörstrand, "Taffel", djupa tallrikar, 6st
52572
Slutpris180 SEK
Arthur Percy, Gefle, "Rubin", servisdelar samt ljusstakar, 5 delar
52571
Slutpris100 SEK
Bing & Gröndahl, "Blå Tone", vas i porslin
52570
Slutpris100 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "Tulipa", matservis, 23 delar
52569
Slutpris600 SEK
Habitat, "Klein", kandelaber för värmeljus i kromad metall, 9 ljushållare
52568
Slutpris120 SEK
Vägglampa, aluminium och plast
52567
Slutpris100 SEK
Björn Keramik, Danmark, ljuslampetter i keramik, 1 par
52566
Slutpris100 SEK
Vikholm Form, vas i glas med dekor av ansikten
52565
Slutpris140 SEK
Stig Lindberg, Gustavsberg, fiskfat i stengods
52563
Slutpris200 SEK
Hertha Bengtson, Rörstrand, "Gille", mattallrikar, 4st
52564
Slutpris120 SEK
52561
Slutpris100 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "Tulipa", kaffeservis, 25 delar
52560
Slutpris520 SEK
Kittel i koppar och järn, 18/1900-tal
52559
Slutpris140 SEK
Vattentunna i koppar och järn, 1900-tal
52558
Slutpris200 SEK
Julgransfot, gjutjärn, 1900-tal
52556
Slutpris240 SEK
Ytterfoder/urna, gjutjärn
52555
Ytterfoder/urna, gjutjärn
Slutpris340 SEK
Göteborg, syltkrus, med blå floral dekor, 1900-talets början, 2st
52554
Slutpris220 SEK
Wallåkra, glaserat krus i stengods, 8 liter
52552
Slutpris220 SEK